close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

The Ultimates 4 - neděle

1. června 2019 v 18:53 | Sammy McKay |  rok 2019
Další ráno jsem opět musela vstávat brzo, protože jsem měla zase focení už d 9 a pak od půl 11. Už v sobotu odpoledne, po autogramech, jsem se rozhodla, že si za ušetřené peníze (na jídle, na nákupech v Londýně a na jednom autogramu) koupím druhou fotku s Iainem, protože jsem chtěla objetí, ale ještě něco a prostě ho potkat víckrát :) Byla jsem trošku nervní, protože jsem měla mít dvě fotky ve stejnou dobu v jiných místnostech, takže jsem si tipla, že bude rychlejší se jít nejdřív vyfotit s Mattem a pak s Gabrielem. Ještě jsem to říkala jedný crew, že to takhle mám, a ona říkala, že mi kdyžtak daj nějakej fastlane pass, abych to vše stihla. V místnosti byly dvě fronty, jedna na Matta a jedna na Amy a byla to otázka náhody, kdo se bude fotit jako první, naštěstí to byl Matt a byla jsem hned na začátku fronty (jsem dorazila snad po půl devátý už :D). Matt byl super, trošku byl cítit cigaretami, ale tak to přežiju. Požádala jsem o objetí, tak to mám za to :D Ta fotka pak vyšla nic moc, stíní mi kšiltovkou a tváří se jako veverka a já mám dvě brady :D Ale jinak byl fajn a jsem ráda, že jsem se s ním vyfotila, konečně, naposled jsem si brala jen autogram. Pak už jsem teda pádila do druhé místnosti, kde se fronta na Gabriela už krátila. Samozřejmě jsem si řekla o objetí a on mi oznámil, že se mu líbí moje brýle (teda asi, řekl frames, takže myslela podle mě obroučky :D), tak jsem se na to pokusila něco říct a zároveň se chystat na fotku :D Byl boží a fotka vyšla úžasně. Pak jsem si šla teda ještě koupit jednu fotku s Iainem a pak jsem tam nějakou dobu zevlila se svými novými známými. Byla jsem nedočkavá, tak jsem se samozřejmě dostala skoro hned na začátek fronty na Iaina a měla jsem to štěstí, že když přicházel, tak se zastavil přede mnou u nějakého páru s miminem a pohrál si s ním. Pak taky jsem viděla, jak se ti rodiče s ním fotí a on drží to dítě a začalo brečet a Gabriel se tam vrhnul před ně a začal to dítě mimo záběr rozesmívat :D KDyž teda došla na mě řada, zjistila jsem, že nejdřív se vyfotim jednou a pak mám jít do fronty znova. Přišla jsem k Iainovi a on se už chystal mi dát ruku kolem pasu, tak mu říkám, jestli bychom nemohli udělat vtipnou fotku (přemýšlela jsem nad ní asi půl dne :D), tak jsem mu to rychle vysvětlila a bylo to snad v pohodě, akorát já jsem pako a neumim pořádně pistoli z prstů :D a on tam má boží výraz, přijde mi, že se k tý fotce hodí.Pak mu říkám, že se ještě vrátím pro objetí a on se usmál a že ok :D ve frontě jsem se připojila ke svým novým známým, tak jsme se mohly rozplývat spolu :D Když jsem k němu přišla podruhý, tak si vzpomněl, že jsem chtěla objetí :) A pak se na mě tak krásně usmál, že jsem málem omdlela :D A fotka vyšla úžasně, miluju ji.


Potom jsem myslim šla zase na chvíli odpadnout do pokoje a od dvanácti jsem se pak vrátila na první panel dne, a to Matt Ryan a Amy Louise Pemberton, který jsem den předtím zmeškala. Ten byl super, oni spolu čistě technicky hrajou v seriálu, ale vlastně se v něm nepotkali :D Amy říkala, že všechny své scény, respektive všechno své namluvení, provádí v LA, kdežto seriál se natáčení ve Vancouveru. Matt hodně mluvil o své postavě Constantina, dost toho má nastudováno, to s musí nechat. Mluvil o tom, podle čeho se rozhodovalo, jaký bude mít John přízvuk, nakonec mu Matt nechal takový neurčitý britský přízvuk, ale prý se uvažovalo, že bude mít velšský jako on nebo dokonce i cockney. Amy říkala, že je to její první con kvůli roli Gideon (to by mě zajímalo, pro jaké role ho dělala ředtím, ale ona je dost známá i svým namluvením nějaké hry). Matt říkal, že vzal svého tátu na natáčení jednou a že ho to úplně dostalo, oba dva mluvili o tom, jak jsou ti lidi, co se starají o set, strašně vynalézaví, že jeden den je z kulis pokoje a další den místnost úplně někde jinde, že všechno zrecyklují a použijí znova, že je to úplná magie. Bohužel si nepamatuju, co přesně tam řešili s Garyho bradavkou (na to musíte sledovat Legends of Tomorrow, neptejte se), ale něco se tam řešilo. Teď jsem si vzpomněla, že se jich někdo ptal, jestli sebe slyšeli někdy nadabovaný v jiným jazyce, to myslím, že ne, ale Amy mluvila o tom, jak jednou musela předabovat nějakou asijskou herečku s nedobrou angličtinou a že to bylo strašně divný a nešlo jí to.
Dalším panelem byla Andrea Brooks a Nicole Maines, ale myslím, že z toho jsem nic neviděla, protož jsem si šla vyzvednout fotky, pak jsem si koupila nějaké jídlo a pak jsem se zakecala se známým, kterýho jsem po letech potkala osobně.
Kolem druhý začal panel s Chyler Leigh a Florianou Limou, nijak zvlášť mě nezajímal, ale neměla jsem co jinýho dělat. Takže jsem zase napůl poslouchala a napůl serfovala. Ale tentokrát jsem nepřišla o to, jak Briana crashnula tenhl epanel, tentokrát tím, že prostě přišla s lahví vína a skleničkama, otevřela víno, nalila jim, a pak zase odešla :D Tenhle panel byl moderovaný přímo hlavním organizátorem, protože předchozí den se ten panel, kde se mohli lidi ptát, prý nějak nepříjemně zvrtnul. Nic nevím, jen jsem tak něco zaslechla. Ve tři začala autogramiáda herců z DC, takže ze Supergirl a Legends, a já se do tý místnosti potřebovala dostat tak, abych nezmeškala AoS panel v půl pátý, Věděla jsem, že mě budou volat brzo, ale bylo to i tak docela natěsno, už tou dobou začal panel s Hannah v půl čtvrtý, takže jsem měla míň jak hodinu. Šla jsem si pro autogramy hlavně herců z Legends, ale měla jsem v plánu si vzít i jeden autogram od Andrey Brooks, protože byl v ceně (ostatní buď nebyly v ceně a/nebo jsem je už měla).
Původně jsem se teda zařadila do dlouhé fronty Amy, ale když jsem viděla, že Matt má krátkou frontu, tak jsem šla radši tam, aby nakonec ještě někam neodešel. Fronta se sice tvářila krátce, ale nakonec krátká nebyla, protože se s každým vykecával. Člověk přede mnou měl snad deset věcí na podpis a všechno věnované. Já jsem měla jen jeden plakát, který jsme tam dostali. Když jsem se ale dostala na řadu, bylo to super, říkala jsem mu, že je fajn ho zase potkat, tak se ptal, kde jsme se potkali (a tvářil se, jako že mě už někdy viděl :D), já říkám, že ve Vídni a on joo, jasně, to bylo super, tam jsem vzal svýho tátu a šli jsme na vánoční trhy a tak, a já říkám, že jsme udělaly to samý :D a pak jsem jen říkala, že když jsme se potkali minule, tak byl tehdy v Legends teprv jen na hostování a myslím, že to tou dobou ani ještě neodvysílali, ale že jsem ráda, že je teď v Legends a že doufám, že neumře, na což mi řekl, že se na tom pracuje, nebo že taková je snaha, něco v tom smyslu :D Takže s Mattem jsem si pokecala stejně jako minule (když o tom přemýšlím, ten report mám napůl napsaný, sale na blogu není, hmm, musim pohnout). Pak jsem se s ním teda rozloučila a šla jsem opět do dlouhé fronty Amy. Ta se děsně táhla a postupovala pomalu a nepomohlo, že pořád přede mě pomahači pouštěli někoho jiného, už jsem byla docela napružená a říkala jsem si, že příště jim už něco řeknu. Sle voala jsem hodiny a panel AoS se pořád blížil a blížil. Už bylo jasné, že autogram Andrey nestihnu, pokud chci vidět panel, měla taky dlouhou frontu. Pak už bylo půl a já byla skoro na řadě, ale pořád nic, pak bylo půl pět, pak půl deset a já se konečně dostala na řadu. Amy byla boží, strašně veselá a akční, začala tím, že se jí líbí moje náušnice (ti tu dlouho nebylo - ne fakt! :D), tak jsem vyžbletla, že jsou to se swarowski krystaly :D a bohužel jsem nevymyslela, co bych řekla, že jejího se mi líbí, tak jsme se jen bavily o její "postavě" Gideon", že jsem ráda, že tam je, že to bylo velmi last minute (oznámili ji asi ve středu nebo čtvrtek před conem), a ona že jo, ale že je taky ráda, že přijela, říkala jsem jí, že ji mám v Legends moc ráda, a pak jsem žertovala, že na otm plakátu vlastně je a ať se mi podepíše k lodi :D a ještě se ujišťovala, že tam chci jen podpis a jméno postavy (na fotku mi napsala i věnování). Takže tohle setkání završilo moje autogramy, jsem ráda, že to bylo tak fajn, a pak už jsem pádila do hlavního sálu. Před vchodem jsem slyšela, jak akorát oznamujou herce, co vcházeli na podium, tak jsem si to přiklusala dovnitř a dřepla na svoje původní místo, co náhodou tam holky držely, a dosedla stejně jako hosté.
Tenhle panel byl boží, skupinové panely AoS mám vždycky na Ultimates nejradši, protože se herci víc rozpovídají, když nemají pocit, že jsou na podiu sami a všechno se soustředí na ně (aspoň mi přijde). Panel začal tím, že Iainovi vypadl mobil z kapsy a pak se pokoušeli facetimovat Chloe, aby nám teda něco jako taky řekla, když už nepřijela. Nicméně telefon nezvedla. Jeden z nich, buď Adrian nebo Gabriel (já si to nepamatuju a moje zdroje se rozcházejí) se zeptal Iaina, proč má Chloe v telefonu jako "Chloe Bennet Bennett" a Iain, že neví, jak se to píše :D Po nějaký době zkoušeli facetimovat i Elizabeth, ale ani ona to nevzala, to byla škoda. Iain zmiňoval, že je na nějaký "cake show" (proto nepřijela?!). Během panelu Iainovi asi 6x vypadl mobil z kapsy a jendou se prostě nakrknul a hodil ho za sebe :D Ale hned vstal a šel ho sebrat, že prý i když se mu nechce to přiznat, tak, i on je bohužel připojený k matrixu. Celý cast tam mluvil o tom, jak AoS je prostě jedna velká rodina. V jednu chvíli (a fakt mě mrzí, že si nepamatuju, co k tomu vedlo), prostě uprostřed hovoru, tam Iain Adriana prostě popadl za obličej a políbil :D A pak si tam teatrálně utíral pusu :D Samozřejmě se hovor stočil i k normálním věcem, Iain mluvi o FitzSimmons, jak věří. že se k sobě najdou cestu i v alternativním vesmíru. Zmiňoval historku o tom, jak pro nějaký film, pravděpodobně pro Overlord, byla vytvořena jeho figurína, která vypadala přesně jako on i s detaily, a na konci natáčení mu z ní uřízli bradavky a pupík a to mu dali na památku jako vtip. Uklidil si je do nějaké nádoby do kuchyně a pak jednou uklízel a vypadla na něj jeho bradavaka :D Adrian na panelu zmiňoval, jak se připravoval na roli Gravitona, že prý mu někdo zavolal, ať jde do jednoho konkrétního comic book shopu a tam ho vzali dozadu a ukázali mu obří knihu, kde byly všechny informace o jeho roli pohromadě. Teda myslím, že to byl Adrian, nějak nevím, kdo jiný to mohl být. Iain mluvil o The Fades a o tom, jak by si přál, aby se vyvíjelo jedno z přátelství/vztahů v tom seriálu. Iain zmiňoval natáčení Fitzovi smrti, že prý normálně nepije kafe, protože se z něj třese, ale před natáčením téhle scény si ho schválně dal (don't talk to me), a že mu ho scénáristi předem řekli, ale při čtení scény před ostatními dělal, jako že to nevěděl, aby ho litovali :D Briana mu na to kafe řekla, že je to podvádění :D Taky se znova zmiňoval ten vtípek, který jsem slyšela už několikrát, o tom, že iain vyměnil Chloe spztku za něco sprostýho a ona si toho dlouho nevšimla. Někdo z fanoušků se ptal, jestli Chloe viděla to video z předchozího dne a on, že jo, že se jí líbilo, a pak vytáhl telefon a říká "vlastně ještě napsala….hahahahahaha" a to haha přečetl jako nějakej robot bez emocí :D Matně si ještě pamatuju, že se řešilo, jestli iain a Gabriel měli spolu nějaké scény a ukázalo se, že jo, že mu vlastně Ghostrider zachránil zadek. A tím jsem asi skončila :D Panel byl trochu zkrácený, o tu chvíli, o kterou začali později, protože pak byl ještě jeden fan meet. Na fan meety jsem tradičně neměla, ale moje známé tam šly a já mohla jen závidět.
Já šla akorát na pokoj připravit se na closing a párty. Closing ceremony mělo být někdy kolem sedmé, ale jelikož měl ještě po closingu být koncert East of Eli, což je manžel Chyler, dělali ještě soundcheck a všechno se protáhlo. V jednu chvíli jsem tam seděla na zemi a kolem mě prošla Chyler s bodyguardy dovnitř. Snažili se nás poslat pryč, že daj na twitter, až se bude moct začít, tak jsem si šla najít nějaký klidný místo a vrátila jsem se tam asi za dvacet minut. Main hall už byla otevřená a nejlepší místa zabraný a netweetovali samozřejmě nic. No, closing byl docela emocionální, sice jsem nebrečela, ale bylo mi líto, že už to končí. Každej host tam měl krátkou řeč, Adrian samozřejmě sebou vzal Iaina :D KDyž se tedy všichni rozloučili, tak hned na to začal koncert, který byl ale krátký. Hráli jen jednu písničku, co jsem znala, a další, co byly covery. Asi se snažili vybrat takový, aby mohli zpívat oba. A prý se jim ztratila cestou do Birmighamu kytara a dorazila až za pár hodin. Někdy po půl hodině skončili a začala párty. Na párty jsem byla, nějakou dobu jsem si tam tancovala sama, viděla jsem, že Gabriel se zase zapojil. Pak jsem se přidala k ostatním z chatu a v jednu chvíli s námi Gabriel tancoval v našem kroužku a v jednu chvíli jsem ho měla v podstatě za zády :D Byl boží. Do dvou nebo do tří do rána, kdy se fotí Survivors photo, jsem teda nevydržela, zalomila jsem to někdy po půlnoci.

Další den už mě čekala jen snídaněm balení a cesta na letiště (který bylo hned vedle). Další rok se Ultimates rozdělí na dva cony, jeden bude zaměřenej na Supergirl a DC a druhej na Agents of SHIELD a Marvel. No a já si už stihla koupit golda (poprvý) na ten marveláckej, což znamená, že teď na Enchanted nemám žádný prachy, ale tak snad to bude stát za to.

Autogramy:


agents-of-shield-as-of-may-2019legends-of-tomorrow-as-of-may-2019


Fotky:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama