close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

London Film and Comic Con 2017 - sobota

1. května 2019 v 23:10 | Sammy McKay |  Autogramy osobně a story ze setkání
SOBOTA

Jelikož jsem v pátek večer šla spát někdy v půl druhý a vstávat jsem měla asi v půl šestý, samozřejmě se mi povedlo zaspat :D Chtěla jsem být ve frontě v sedm, probudila jsem se asi v půl sedmý, takže bylo jasný, že nestíhám. Ještě jsem v panice psala svým kamarádkám, jestli by mi nemohly vzít virtuální lístky, protože jsem se bála, že dorazím pozdě a všechno budou už vysoký čísla. Nakonec jsem dorazila někdy po půl osmý a nebylo to tak hrozný. Fronta byla nuda, seděla jsem tam na zemi a vybila si hned ráno půl baterky v mobilu, když jsem surfovala :D Myslim, že mě zachránilo, že z nějakýho záhadnýho důvodu nás dovnitř pustili o pět minut dřív, takže jsme tam byli dřív než někteří goldi. Nejdřív jsem si šla vyzvednout čísla k Jamesovi a Oliverovi Phelpsovým, ti byli moje priorita, protože tam byli jen ten den a chtěla jsem je nejvíc potkat. Pak jsem obešla pár dalších, u kterých jsem tušila, že budou mít čísla, a nakonec jsem šla k Ianu McDiarmidovi. Tam mi odmítli dát číslo, že mám jít rovnou do fronty, tak jsem si říkala, supr, nebudu muset čekat, zaplatila jsem za autogram, vybrala si fotku a čekala, byla jsem druhá ve frontě. Nic se nedělo, tak jsme tam zatím pozorovala, jak vedle dorazili Wil Wheaton a Mark Sheppard a jak už se dali do práce. V naší frontě stále nic a pak se ukázalo, že měl Ian od půl desátý focení až do deseti a že se jako teda ukáže až po tom. Už jsem měla ale koupený autogram a žádný číslo, tak nám bylo dovoleno odejít z fronty a že se můžem před tou desátou zas vrátit, kde jsme byli. Tak jsem ten čas využila k tomu, abych obešla, kde sedí zbytek hostů, který jsem chtěla navštívit, vyfotila halu, natočila nějaký videa atd. Pak jsem se teda vrátila do fronty pro autogram Iana McDiarmida, bylo to fajn, jen ukázat ten poukaz a vklouznout na začátek fronty :D Setkání nebylo nijak závratně úžasné, taková zdvořilá klasika, přišlo mi, že nemám co zajímavýho říct, když mi podepisoval fotku ze Star Wars, tak říct, že to mám ráda, už bylo asi zbytečný :D Ale jako podíval se na mě, pozdravil atd, a to je dneska pomalu už vzácnost.

photo ian mcdiarmid_zps2pxiuy2p.jpg


Pak jsem pravděpodobně šla pro autogram Seana Biggerstaffa. Měla jsem pro něj na podepsání HP plakát. Autogram na fotce mám poštou, není nic moc, vzala bych si další, ale peníze :D Tak jsem se musela spokojit s plakátem. Každopádně to setkání bylo pěkně trapný :D Nejdřív mě hrozně rozhodil jeho irský přízvuk, takže jsem se musela tvářit jako debil, když jsem se soustředila, abych mu rozuměla. A pak jsme se tak nějak bavili o fanouškovství a HP a tak nějak z toho vyplynulo, že jsem šílená fanynka, když mám plakát :D No prostě nevim, co se tam stalo. Ale vím, že jsem pak tweetovala, že jsem se před nim parádně ztrapnila :D Ale jako byl milej, o tom žádná.


Další na řadě byl tuším Christien Anholt. Toho jsem nebrala pro sebe, ale pro mámu. Já ho samozřejmě taky znám ze seriálu Lovci pokladů, a na conu měli být oba hlavní představitelé, nakonec ale mohl přijet jen jeden. To setkání s ním bylo děsně vtipný. Říkám, že ten autogram není pro mě, a on na to, ty mě nemáš ráda? :D Tak říkám, že jo, že jsem se na ten seriál koukala jako malá s mámou, ale že prostě už si autogram nemůžu dovolit, a že máma tam se mnou byla před dvěma lety a teď zrovna ne, když je tu on, tak že jí beru aspoň ten autogram. Tak to ho uchlácholilo :D Ale teda mohla jsem se s ním aspoň vyfotit u stolku, to mě v tu chvíli vůbec nenapadlo.
Další bod programu byl panel Alana Tudyka. Ten byl naprosto výbornej. Měl sebou, jak tomu říkal, "bag of crap", co prý vždy nosí na takovýhle akce, jako něco z toho byly zajímavý věci, dvdčka, boxsety atd, ale něco z toho byly věci, co vzal z hotelu nebo bůhvíkde :D A vždycky, když se někdo na něco zeptal, tak to podepsal a dal to tomu člověku, a bylo úplně fuk, jestli v tom třeba byl nebo ne, když to bylo dvd :D Jednou tam někomu dal podepsaný boxset se Stargate, to mě štvalo, že jsem to nebyla já, i když v tom vůbec nebyl :D No a jednou to bylo třeba nějaký balení čistících tamponů :D Co se týče toho, co říkal, tak to bylo zajímavý, hodně mluvil o Firefly, samozřejmě, vzpomínal na Rona, na slavné scény, jako plastoví dinosauři, povídal o tom, jak by vztah Washe a Zoe dále pokračoval a že má headcanon, že když se bavili o dítěti, tak ona už byla těhotná, a že se jim pak narodila tuším dcera, to jsem skoro brečela, a že je úžasný, že to má pořád takovou fanouškovskou podporu, že to tehdy opravdu nikdo nečekal. Dále hodně mluvil o Con Man a taky o svý dabérský práci, třeba na filmu Big Hero 6 nebo Moana, kde mluvil slepici :D. Týden předtím byl Comic Con v San Diegu, tak tuším i vyprávěl nějaké zážitky z toho. Jak jsem byla diamond a seděla v třetí řadě, tak jsem měla na něj úžasnej výhled, mám taky jednou krásný fotky, a bylo to prostě celkově výborný. Až mi bylo líto, když to skončilo.

20170729-112255 20170729-112302

Pak jsem měla nějakou dobu čas, tak jsem se nejdřív šla podívat na Ford Anglia z HP, co tam měli vystavený a dalo se u něj i vyfotit, nechala jsem se taky vyfotit, ale ta fotka se mi upřímně moc nelíbí, vypadám tam tak nepřirozeně, i když při focení to působilo, jako že se ležérně opírám o to auto. No tak to už je fuk. Pak jsem šla ven, protože jsem si ráno nestíhala koupit oběd, tak jsem vyrazila Sainsbury's si koupit nějaký těstovinový salát. Cestou zpátky začalo pršet a já byla rozpálená z toho conu, což mi moc nepomohlo. Přišla jsem zpátky a kecla jsem se někde u zdi za fotoshootama a chtěla jsem se najíst a hlavně jsem chtěla, aby na mě chvíli nikdo nemluvil. Samozřejmě jsem asi vypadala moc osaměle, takže se se mnou začali bavit nějaký dva kluci, co tam taky seděli. Jako oceňuju to, ale zrovna si vybrali blbou chvíli :D Fakt jsem neměla náladu, byla jsem úplně vyřízená už tou dobou.

20170729-124901 20170729-200432

Po obědě jsem se šla převlíct na svůj první shoot, ale nejdřív jsem zamířila na free talk s John Rhys Daviesem. V tom sále bylo příšerný vedro a seděla jsem hodně vzadu, takže jsem prd viděla, ale tak to nevadilo. Mluvil hodně zajímavě, byl opravdu ukecanej. Hned na začátek nás upozornil, že ne, nemá číslo na Orlanda Blooma :D A pak sdílel své bohaté zkušenosti z oblasti filmu a televize. Vždycky se ho někdo na něco zeptal a on mluvil deset minut, takže padlo jenom pár otázek. Pamatuju si, že si dělal legraci, že konečně v Shannara Chronicles je král elfů, a ať si to elf strčí za klobou (jako Legolas :D). Byl skvělej.
Pak jsem ještě zaskočila na kus panelu k Návratu do budoucnosti, kde byli Chris Lloyd a Tom Wilson. Ten byl placený, ale já jsem ráno dostala zadarmo lístek od jednoho známýho, který to nestíhal. Neviděla jsem ten panel celý, protože začal, než jsem se tam dostala, a odcházela jsem dřív, abych mohla jít na shoot, ale ten kus, co jsem viděla, byl hodně zajímavej. Překvapilo mě, jak Tom byl ochotnej vyprávět a jak byl nadšenej, vždyť se léta tradovalo, jak ten film nemá rád a jak místo odpovědí rozdává kartičky s nejčastěji kladenými otázkami, a tady najednou mluvil víc jak Chris. Ten naopak řekl jen sem tam pár slov, působil hodně unaveně a staře a jakoby mu to pomalu myslelo. Tom mu to kolikrát musel zopakovat, na co se člověk ptal. Pamatuju se, že se řešilo, jestli si vzali z natáčení nějaký suvenýry, myslim, že Tom říkal, že jo, ale už nevím co, tuším nějaký kus oblečení. Ale že mu to pak snad někdo ukradl. Škoda, že jsem nemohla zůstat na celej.
Pak už mě čekal shoot, na který jsem se těšila snad od doby, co vím, že cony existujou, a to James a Oliver Phelpsovi. Asi víte, že miluju HP a dvojčata Weasleyovi jsou moje oblíbené postavy. Naposled mám ten pocit byli na conu na RingConu 2009 nebo 10, kam jsem tehdy ještě nejela, takže po osmi letech už to muselo přijít :D Vzala jsem si na shoot i speciální tričko s Pobertovým plánkem :) Těšila jsem se tak, až mám na fotce divnej výraz, ale prostě je to fotka s nima! :) Moje teprve druhá fotka s více než jedním člověkem, ale teď to rozhodně dávalo smysl :D A byli moc milí. Ve frontě jsem se taky po dlouhé době, snad po pěti letech, potkala s mojí kamarádkou Amber, což bylo super.


Hned poté jsem pelášila k jinému shootu, kde jsem se měla fotit s dalším HP hercem Seanem Biggerstaffem, ale ještě jsem si musela vzít zas jiné tričko. Když jsem tam ale přišla, tak tam byl děsný chaos, plno lidí, nikdo nevěděl, na co se čeká, žádná fronta, informace nebyly slyšet. nakonec se ukázalo, že předchozí shoot ještě ani nezačal, co měl tou dobou už skončit, protože Peter Mayhew uvízl ve výtahu (teda to jsem se dověděla až později, tou dobou se jen vědělo, že tam prostě není). Tak jsme tam čekali v chumlu, až budem na řadě. Konečně byl Peter hotov a my se mohli jít fotit se Seanem. Byl fajn :)


Pak jsem tam ještě potkala kamarádku Kesi, s kterou se znám už taky děsně dlouho, ale nikdy jsem se neviděly, až teďka, tak to bylo super, a ještě se k nám přidala Dani, takže to byl takový autogramový sraz, škoda, že jsme se tam nepotkaly všechny čtyři i s Amber. Známe se totiž všechny.
Pak mě čekal později ještě jeden shoot, ale nejdřív jsem šla ještě vyřídit autogramy. Další v pořadí byl konečně Chris Judge. Vypadal, že už je mu dobře. Potkala jsem ho už před několika lety a mám podpis a fotku, ale chtěla jsem podpis i na plakát. Myslela jsem si, že se s ním znova vyfotím, ale na to už mi nevyšly peníze. Byl loni v Chotěboři, ale to jsem tam nebyla já. Když jsem se k němu dostala, tak jsem mu to říkala, že je mi líto, že jsem ho prošvihla loni v Česku, tak se ptal, jestli odtamtud jsem. Radši jsem se ho neptala na zážitky, četla jsem toho bohužel dost :D


20170729-161216

Pak jsem ještě zašla za herečkou z HP Danielle Tabor. Autogram stál jen deset liber, ale já už jsem byla úplně vyšťavená, tak jsem si ho nemohla vzít ani na plakát. Brala jsem ale autogram kamarádce, tak jsem toho využila a aspoň se s ní vyfotila. Hrála Angelinu Johnson v prvních několika HP filmech. A Angie mě za tuhle fotku bude asi už navždy nesnášet :D A byla moc milá, taková energická, nadšená, a ani tam neměla nijak moc lidí, ale naštěstí tam zase nemusela sedět a točit palci.


Pak mě čekal ještě jeden shoot a ještě jsem neměla autogramy Phelpsových. Trošku jsem panikařila, protože shoot byl s Benedictem Cumberbatchem. Fotka byla poměrně drahá, ale měla jsem to jako dárek k narozeninám (pořád to ale ještě pořád nebyla nejdražší, fotka, co jsem si koupila, tou stále zůstává Michael J. Fox :D) Benův shoot měl trvat hodinu a půl a já jsem byla skupina 20 z 28 :D A nevěděla jsem, kolik toho stihli v ranním shootu, ale potřebovala jsem být rychle hotová, protože jsem se nutně potřebovala dostat do fronty na autogram Phelpsových, než ji zavřou, a předtím mě tam nepustili, že je tam moc lidí. No tak jsem šla na ten shoot hned jak začal, v půl pátý, ještě jsem se teda musela převlíct, a zařadila jsem se na konec fronty. Najednou mi volala Kesi, že je ve frontě, že mě vidí, ať jdu k ní (byla mnohem blíž začátku), tak já jí nejdřív řekla, že ne, že nechci předbíhat, ale pak jsem podlehla nervozitě a šla k ní. To bylo fajn, protože jsme si mohli pokecat a ona prý byla hrozně nervózní a byla ráda, že jsem tam mohla být s ní. Nakonec jsme nečekaly tak dlouho, šlo to fakt rychle, za půl hodiny už jsme byly na řadě. Bylo to poprvý (a naposled :D), co jsem ten den Bena viděla a tak trochu jsem tomu nemohla uvěřit :D A najednou už jsem stála vedle něj! Nikdo mi neříkal nic o tom, že bych se ho nesměla dotknout nebo tak, takže jsem ho prostě normálně objala kolem pasu (teď si honem vůbec nevybavuju, jestli mi třeba nepodal ruku, možná jo, ale určitě mě s úsměvem pozdravil). A pak najednou bylo po všem. Ach jo :D Ale fotka je úúúúžasná, to musím říct :D Později jsem četla, že prý ze začátku se pokoušeli o to, aby se Bena nikdo nedotýkal, že to půjde rychleji, ale že on se stejně s každým zdravil a tak, že od toho pak upustili. A taky jsem pak slyšela, že skončili přesně v šest, ale nestihli všechny fotky a pak z toho bylo haló. Ještě že jsem tam šla hned na začátek.


Pak jsem se tam ještě chvíli zdržela s Kesi a jejím synem a manželem a pak už jsem běžela k autogramům. Naštěstí mě k dvojčatům Phelpsovým hned pustili, číslo jsem měla nízký a fronta nebyla uzavřená. Ale počekala jsem si v ní. Podepisovali oba dohromady, i za autogram se platilo jako za jednu položku. Podpisů poštou mám celkem hodně, tak byl plakát jasnej. Seděli vedle sebe a abych pravdu řekla, nerozeznala jsem je. Takže když jsem přišla k prvnímu z nich, tak pomohlo, že mi podal ruku a řekl "Hi, I'm James!" :D Tak jsem se taky představila a za boha si nemůžu vzpomenout, co jsem mu říkala :D Možná asi, že jsem fakt dlouho čekala, než se s nima potkám a možná, odkud jsem. Pak jsem přešla k Oliverovi a s ním vím, že jsem se bavila o tom, že jsem byla před šesti lety na premiéře a že jsem je tam viděla (mám od Olivera odtamtud podpis). Byli oba hrozně milí a ochotní a bavili se s fanoušky, i když už byl skoro konec dne, takže jsem odcházela velmi potěšena tím celkovým zážitkem. Hlavně jsem byla ráda, že se mi tam vůbec povedlo se do tý fronty nakonec dostat. Fotku autogramu jsem posílala holkám 15 minut před zavíračkou :D Jediná škoda je, že nebyl před den žádný HP talk, na ten bych taky hned šla.


Nakonec jsem to tam ještě pomalu obešla, ještě jsem se potkala s Amber, tak jsme si dali selfíčko, narazila jsem náhodou ještě na shoot Chrise Lloyda v Deloreanu, tak jsem ho nenápadně vyfotila. Pak už jsem teda asi tak tři minuty před zavíračkou odešla. Ještě jsem měla v plánu ten večer jít lovit, ale jen jsem přišla do hotelu, zjistila jsem, že je mi docela zle, protože jsem asi nastydla, tak jsem to vzdala a radši jsem chtěla být fit na poslední den conu.

20170729-175603
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katka Katka | 24. května 2019 v 16:56 | Reagovat

Jsi o 2 roky pozadu :-D  8-O.

2 Sammy Sammy | 24. května 2019 v 22:46 | Reagovat

[1]: jsem no :-D

3 Rangaf Rangaf | 29. května 2019 v 16:25 | Reagovat

Strašně tě obdivuju. Já bych to nervově nezvládla - hlídat si, kam jít, abych nic neprošvihla + fotky s herci a "small talks". Ach, obávám se, že po focení s Benem by mě asi museli křísit. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama