close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

London Film and Comic Con 2017 - úvod a pátek

21. října 2018 v 19:32 | Sammy McKay |  Autogramy osobně a story ze setkání
Po roční vynucené pauze jsem se loni konečně zase vydala na London Film and Comic Con, což je jeden z mých oblíbených conů, protože tam bývá hodně zajímavých hostů z různých fandomů. Šla jsem poprvý na všechny tři celý dny. V minulých letech to byly maximálně dva dny nebo den a půl, takže teď to měl být zápřah, ale tři dny jen con, co víc si přát :D Původně jsem měla jet s kamarádkou, ale nakonec to nevyšlo a udělala jsem si teda krátký výlet sama (měla jsem nějaký čas i na divadla, to bude v samostatném článku). Hostů tam bylo hrozně moc, docela jsem se rozšoupla, a to bych si toho byla ráda koupila mnohem víc, hlavně nějaké autogramy, ale tak vezu si toho zpátky spoustu i tak. Nebudu vypisovat celý seznam hostů, ale jen ty, co jsem nějakým způsobem potkala, a to jsou Alan Tudyk, Benedict Cumberbatch, John Rhys Davies, Mark Williams, James a Oliver Phelps, Sean Biggerstaff, David Morrissey, Chris Judge, Joe Dinicol, Michelle Harrison, Sasha Dhawan, Ian McDiarmid, Danielle Tabor, Dean Cain, Christopher Lloyd, Christien Anholt, na panelu ještě Tricia Helfer a Mark Sheppard. Poprvý jsem si pro někoho koupila i speciální VIP lístek, tzv. diamond pass, a to pro Alana Tudyka. Zahrnoval fotku, autogram a panel a prioritní sezení a fronty. Rozhodně se mi to vyplatilo. Musím říct, že con jsem si opravdu užila, nevím, jestli je to tím, že jsem tam rok nebyla, tak jsem z toho prostě měla jen radost, nebo celkově atmosférou, hosty atd.


PÁTEK
Pátek byl tedy můj první den. Otevíralo se v 9, já tam tuším byla kolem osmé nebo půl deváté. Fronta nebyla nijak hrozná, nejdřív jsem absolvovala security check, pak jsem dostala pásku na ruku a mohla jsem už jít do fronty. Ten den mě čekaly hlavně autogramy, jedna fotka a jeden talk. Hned po tom, co nás pustili dovnitř, jsem se lehkým sprintem hned vydala do horních pater, kde jsem věděla, že sedí hosté, abych si sesbírala virtuální lístky. Nepotřebovala jsem jich ten den naštěstí tolik, ukázalo se, že jsem potřebovala lístek jen pro Chrise Judge a další dva lidi, ke kterým jsem nešla kvůli sobě, a to Dean Cain a Chris Lloyd. Pak jsem to tam ještě teda rychlou chůzí obešla, abych se zorientovala, kde kdo sedí a jestli jsou potřeba lístky. Potom jsem šla na chvíli načerpat atmosféru a radovat se z toho, že jsme zase zpátky, obešla jsem všechna místa, kde seděli herci a kde se konaly panely a shooty. Pak jsem se vrátila zpátky do míst, kde seděli hosté a ve frontě na Joe Dinicola jsem potkala Dani a Pola, s nimiž jsem trávila čtvrtek, pátek i sobotu, tak jsem se k nim hned připojila, protože Joea jsem chtěla potkat taky. Teď je znám hlavně kvůli Arrow, ale mě zaujal už před pár lety v seriálu The L.A Complex. Mrzelo mě, že si nemůžu dovolit podpis na Arrow plakát, brala jsem jen fotku. Joe byl hrozně milej, pokud vím, tak to byl jeho první con a byl ze všeho takovej nadšenej. Nejvíc ho potěšilo, když jsem mu řekla, že ho znám už z The L:A. Complex, tak jsme se tak svorně shodli, že to byl super seriál a že je škoda, že byl tak krátkej. Podepsal mi fotku a souhlasil i s fotkou u stolku, naštěstí, protože shoot jsem neměla. Dani nás vyfotila (pak jsem musela na fotky z jejího foťáku čekat skoro tři týdny, uf :D). Fotka je pěkná :)

photo jaacute a joe dinicol vodoznak_zpsvlvg5au6.jpg photo joe dinicol_zpsj1rtrlwd.jpg

Potom jsem si potřebovala dojít vyzvednout svůj diamond pass pro Alana, protože jsem ho potřebovala na fotku odpoledne a chtěla už jsem to mít u sebe. Vyzvedla jsem jeden sobě a jeden Dani, akorát ten jejich velký special print (prostě velká fotka :D) jsem tam zatím nechala, protože jsem se s tim nechtěla celý den tahat, na podpis jsem měla něco jinýho a stejně jsem na něj chtěla jít až v neděli. Pak jsem se zas vrátila do první patra k hostům a šla jsem do fonty k Michelle Harrison. Tu jsem chtěla potkat hlavně kvůli seriálům The Flash a Continuum. Mohla jsem si dovolit jen jeden podpis, tak jsem ji brala na plakát, chtěla jsem i fotku, ale v květnu jsem dala plakát podepsat Johnu Wesley Shippovi, co hraje ve Flashovi jeho tátu a u něj jsem taky neměla na fotku, tak jsem chtěla mít oba rodiče stejným způsobem, tak jsou na plakátu :D Michelle byla moc milá, i když působila trošku odtažitě. Přede mnou mělo několik lidí stejný plakát jako já, tak jsem žertovala, že už těhle plakátů musela dneska vidět plno, a ona zcela vážně řekla, že asi jenom pět. Ptala se, kam podepsat plakát, tak jsem jí říkala, že k Johnovi, pokud možno, tak si prohlížela ten plakát a já nevim proč jsem plácla, jestli pozná ty ostatní :D No a ona opět zcela vážně je začala skoro všechny vyjmenovávat :D Až na Peyton List, s tou se prý nepotkala. Pak jsem ji požádala o fotku a ona se zvedla a šla až ke mně před stolek, to bylo milé :) Ale asi jí to časem začalo zmáhat, protože nedlouho potom a pak celý víkend už tam byla cedule, že se nefotí, tak jsem ráda, že jsem to vychytala takhle brzo.

photo jaacute a michelle harrison vodoznak_zps1ng4clei.jpg photo the flash as of july 2017_zpszqbi6akp.jpg

To samé platilo u dalšího člověka, který seděl kousek vedle, a to Sacha Dhawan. Skoro nikoho tam v tu chvíli neměl, tak jsem si myslela, že si pokecáme. Znám ho ze seriálů Mr Selfridge, Sherlock, Outsourced, hlavně o tom posledním jsem s ním chtěla mluvit, ale ten přísedící se rozhodl, že se mě bude ptát na cony u nás v Česku, i když už jsem stála před Sachou a dost dobře to nešlo ignorovat, takže se Sachou jsme měli krátkou zdvořilostní konverzaci. Byl ale strašně milej a říkal mi love a na společný fotce vypadá děsně sexy :D Ale taky jsem to vychytala, protože později už tam měl taky ceduli, že se nefotí.

photo jaacute a sacha dhawan vodoznak_zpstphe5f44.jpg photo sacha dhawan_zpscvlf2nzm.jpg

Na 11:30 jsem se přesunula na main stage, kde měl být zdarma talk s Chrisem Judgem. Divila jsem se, že je tam jen pár lidí. Čím dýl jsme tam seděli, tím víc jich odcházelo, protože se nic nedělo, Asi ve tři čtvrtě jsem to vzdala a šla se zeptat, co jako bude, a bylo mi řečeno, že Chrisovi není dobře a šel do hotelu. Tak jsem jim vytkla, že by možná nebylo od věci to dát na tu velkou obrazovku za podiem. Znamenalo to teda, že i autogram jsem mohla získat až další den. Šla jsem teda dolů na hlavní patro a zabrouzdala jsem k focení v obýváku ze seriálu The Big Bang Theory. S tím jsem počítala, že se tam vyfotím, tak jsem využila toho, že jsem měla čas a šla si tam sednout. Samozřejmě na Sheldonovo místo :D Akorát jsem nevěděla, jak se sednout ,tak vypadám, jak když se bojím tam sedět :D

photo jaacute a tbbt set_zps8a74duuj.jpg

Pak jsem už měla děsnej hlad, tak jsem si nahoře u zdi dřepla a vytáhla si oběd, klasicky studený těstovinový salát, moje conové jídlo :D
Pak už byl čas na fotku s Alanem Tudykem. Jako diamond pass jsem byla mezi prvníma, to byl super pocit :D Fronta uběhla hrozně rychle a já se zas celá klepala, Alana jsem už chtěla potkat strašně moc let a konečně tam byl. Když jsem k němu přišla, tak mi potřásl rukou a oznámil mi "Welcome to the whiplash photoshoot" takovým nadšeným hlasem, těžko říct co tím myslel, mám pocit, že jsem nepochopila hlášku :D Fotka byla děsně krátká, jako vždy, ale strašně se mi líbí <3

photo jaacute a alan tudyk vodoznak_zpsav0m9zs7.jpg

Ten den už jsem měla všechny svoje autogramy vyřízený, z těch dalších, co jsem chtěla, tam nikdo nebyl v pátek, tak jsem to tam šla obejít a vyřídit ještě objednávky. První jsem šla k Chrisovi Lloydovi, po několika letech jsem měla dokonce i dobrý číslo a přišla na mě řada, škoda, že jsem toho nemohla využít a nevzala si další autogram pro sebe (měla jsem asi tak 5 liber k dobru :D), ale tak aspoň jsem se s ním mohla znovu potkat. Byl celkem milej, podal mi ruku a tak, to mám ráda. Podepisoval kamarádce box od figurky funko a je to lepší podpis, než mám na fotce z roku 2011 já :D Ale tak co nadělám.

photo 20170728_150203_zpsxobzcgad.jpg

Zbývalo mi ještě jedno setkání a to s Deanem Cainem, který tam byl až od dvou, ale já měla z rána dobrý číslo, tak jsem mohla jít skoro hned do fronty. Pamatuju si ho jako Supermana ze seriálu, když jsem byla malá, i když nijak často jsem na to nekoukala, jen vím, že to existuje, myslím, že na něj koukala máma. Taky jsem ho viděla tuším v Supergirl, ale z toho jsem tou dobou viděla jen pár epizod na začátku první řady a na konci druhé. Každopádně když jsem k němu přišla, tak první, čeho si všiml, bylo, že mám na krku přívěšek Batman (to jsem měla kvůli fotce s Alanem a seriálu Powerless) a samozřejmě to okomentoval, že jako to nebude dělat dobrotu (chápete...Batman vs. Superman :D), tak jsem říkala, že přece mají oba matku jménem Martha :D Sice jsem ten film neviděla, ale tohle mi neuniklo. Dávala jsem mu podepsat fotku pro kamaráda Jakuba a když se na to jméno podíval, tak říkal, že asi nejsem Jacob :D Tak mu říkám, že ne a opravila jsem mu výslovnost :D Říkám, že to teda není pro mě, ale to neznamená, že nejsem fannyka, že z dětství znám ten seriál a že taky koukám na Supergirl, tak jsem aspoň nebyla za úplnýho tydýta :D Škoda, že se nefotil u stolku, ráda bych se s nim vyfotila, byl moc fajn.

photo 20170728_154738_zpsjso1nn7k.jpg

Tou dobou byly asi čtyři hodiny, con měl končit v šest, ale já už měla všechno a byla jsem úplně hotová a navíc jsem chtěla jít ještě lovit k divadlům před hrou. Před odchodem jsem ještě odfotila u vchodu Batmobil a ještě jsem si vyzvedla ten velký print pro Alana, přemýšlím, co s ním, možná to použiju jako plakát. Nakonec jsem došla do hotelu a odpadla (potom, co jsem řešila ještě zmatené bydlení), měli jsme jít sice s Dani zas na večeři, ale postel byla přitažlivější :D. Lovit jsem šla až k večeru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama