close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Comic Con Germany

19. října 2018 v 19:22 | Sammy McKay |  Autogramy osobně a story ze setkání
Edit: Tohle píšu až po roce a půl, takže to bude krátké a málo detailní :D

Loni na začátku července přišel con, díky kterému jsme se s přítelem seznámili :D Na začátku to vypadalo fakt slibně a nejvíc jsem se těšila na hosty typu Arthur Darvill, Ming-Na Wen a Ioan Gruffudd, kteří to samozřejmě všichni předtím zrušili. Nakonec tam ale zajímavý hosté byli, z těch, co jsem potkala nebo viděla, John Barrowman, Casper Crump, Falk Hentschel, Judge Reinhold, Josh Ashton a na poslední chvíli přidali ještě Nataliu Cordova-Buckley, z čehož jsem měla pomalu největší radost :D Con se konal první červencový víkend ve Stuttgartu a jeli jsme na celý víkend.


SOBOTA

Vyrazili jsme asi ve tři ráno, abychom tam byli tak na devátou, myslím, že con otevíral v 9, no před desátou jsme dorazili doufaje, že většina lidí už bude uvnitř a narazili jsme na obří frontu :D Až jsem se bála, že se v půl jedenáctý nestihnu fotku s Natalií a potažmo s Judgem, kteří se fotili ve stejnou dobu. Naštěstí fronta šla docela rychle a dostali jsme se dovnitř ještě asi s desetiminutovou rezervou.
Museli jsme se taky trochu zorientovat, protože ve výstavní hale ve Stuttgartu jsem nikdy předtím nebyla, ale pak už jsem letěla na první fotku s Natalií Cordova-Buckley, kterou znám z mého milovaného seriálu Agents of SHIELD. Ani jsem se nestihla podívat se na sebe do zrcadla a ta fotka pak podle toho vypadá, vlasy mi všude stojí, naštěstí to jde na pc editovat, taže to nevidíte :D Natalia byla skvělá.

photo jaacute a natalia cordova buckley vodoznak_zpspem2e5mz.jpg

Poté jsem hned letěla do vedlejšího photo studia, kde bylo ve stejný čas focení s Judgem Reinholdem. S tím jsem musela mít fotku, autogram jsem měla už předtím, protože mi ho někdo přivezl, ale když se můžu vyfotit s Billym Rosewoodem z Policajta z Beverly Hills, tak to udělám :D

photo jaacute a judge reinhold vodoznak_zpsrvlyx6nd.jpg

To by byly všechny fotky pro první den hned odbytý, další mě čekala až další den. Jak se tak koukám na program, tak jsem pak šla asi sehnat autogramy, jelikož odpoledne nás pak čekaly panely.
Jak už jsem zmínila, autogram Judge jsem si nebrala, ale šla jsem k Natalii s plakátem Agents of SHIELD. Podpis na samostatné fotce už mám poštou, takže mi chyběl jenom plakát. Bohužel si ze sektání pamautuju kulový, ale myslím, že to byla taková ta milá klasika. Btw plakát už je teď víc zaplněnej, ale naštěstí mám schovanou ještě tuhle fotku z "tehdy", abyste nebyli vyspoilerovaní :D

photo agents of shield as of july 2017_zpsoa4hr4u4.jpg

Pro autogram jsem si šla také k herci z první řady seriálu Legends of Tomorrow, Casperu Crumpovi. Jeho postava Vandal Savage (:D) nebyla bůhví jak skvělá, ale mám ten seriál ráda a ukázalo se, že Casper je děsně fajn. Netuším, o čem jsme si povídali, ale vím, že jsme měli delší než pětivteřinovou konverzaci, myslím, že jsme možná řešili moje noční cestování na cony, vzhledem k tomu, co mi napsal na fotku :D Ale byl fajn.

photo casper crump_zpsxwg6pp7g.jpg

To by bylo, co se týká autogramů vše, kromě toho, že jsem se tam ještě potkala s kamarádkou ze Švýcarska, abych jí mohla předat autogram a ona mně podpisy, které jsem sem dávala už v březnu.

Poté nás odpoledne teda čekaly ještě panely, první byl s Johnem Barrowmanem. Každý, kdo ho někdy potkal, ví, že je to naprostý střevo a jelito a člověk neví, jestli se má dřív smát nebo si klepat na čelo :D Každopádně z tohohle sobotního panelu si nepamatuju nic, jen to, že na to byl takový nával, že jsme si nesedli na židle a museli jsme sedět na zemi v uličce. A že to bylo vtipný, z fotek vím, že měl na sobě takový svůj overal/koupací oblek/bodyýčko s motivy Tardis a teď nevím, který den, ale jeden den měl na sobě lodičky.
Přítel pak zůstal na panel Gustafa Skargarda a já se odebrala na druhé panelové stanoviště, kde jsem nejdřív byla na panelu Natalie, který byl super, ona je skvělá, prostě tak emancipovaná a umí to hezky prodat, to, v co věří. Druhý panel hned poté byl s dvěma herci z Policajta z Beveryl Hills, už jsme zmiňovala Judge Reinholda a druhým byl John Ashton, který mi přijde pořád starý, tuž v tom filmu před dvaceti lety nebo teď :D Každopádně panel mě taky pobavil, měli z natáčení těch tří filmů tolik historek a často v nich i figuroval Eddie Muprhy a prostě to bylo celé velmi zábavné.
To byl pro nás konec conu v sobotu a jeli jsme se nejdřív někam najíst a pak najít hotel.

NEDĚLE

Na con jsme dorazili až nějak kolem poledne, protože už náš čekalo jen pár věcí odpoledne. Konečně jsme měli čas na to projít si také druhou halu, kde byly hlavně komiksové a cosplay věci, ale nejzajímavější tam byla výstava věcí postavených z Lega, a ne jen tak něco, celé scenérie z fantasy a scifi filmů, jako například závodění s kluzáky v Epizodě I (Star Wars) nebo Hora osudu z Pána prstenů.

Mě potom čekal ještě jeden panel, a to Falk Hentschel a Casper Crump z Legends of Tomorrow. Falka jsem potkala už rok předtím a mám podpis, uvažovalla jsem o fotce, ale rozhodla jsem se proti, čehož jsem pak po panelu litovala, ale už bylo pozdě, focení už proběhlo. Každopádně to byl boží panel, jeden Němec, druhej Dán, takže mluvili anglicky, ale Falkovi občas ujížděla němčina a mě potěšilo, že jsem i tomu sem tam rozumněla :D a taky jsem seděla fakt hodně blízko, takže jsem měla super výhled. Falk si z nějakého důvodu vzal na sebe kilt a všichni jsme tam z toho měli druhý vánoce :D Myslim, že to byl můj oblíbený panel z celýho víkendu.

Pak jsem honem pádila na další panel Johna Barrowmana, který mezitím už začal a přítel na něj čekal, takže seděl mezi těmi davy. Já přišla až po začátku, takže jsem jen stála úplně vzadu. Ale tak nevadilo mi to, stálo to za to. Pamatuju si z toho dvě věci a to, že byl na podiu asi půl panelu jen v trenkách, než mu někdo řekl, že je v nich vidět všechno, tak si nandal kalhoty :D a ke konci nám oznámil, že tenhle víkend mají s manželem výročí (myslím) a že chce k té příležitosti něco zazpívat a vybral A Thousand Years a my jsme to tam zpívali s ním a půlka lidí brečela včetně mě :D No bylo to boží.

Pak nás ještě čekal poslední bod programu, a to focení s Johnem. Já s ním fotku už měla, ale chtěla jsem novou a myslim, že se docela povedla, rozhodně jsem se nedržela zpátky, co se objetí týče :D Jsem si ani to tričko s Arrow nemusela brát.

photo jaacute a john barrowman vodoznak2_zpstfktsql8.jpg

Potom jsme myslím už neměli nic jiného na programu, tak jsme to tam ještě jednou obešli, nakoupili si suvenýry (dostala jsem tam od přítele k narozeninám boží peněženku se znakem nástupiště 9 a 3/4) a vyrazili pak už směrem do Česka. Letos jsme byli zase a nebylo to tak fajn, hlavně proto, že mi zase většina lidí účast zrušila, ale tak pořád je to fajn con. Snad se i někdy k sespání dostanu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Janiss Janiss | Web | 20. října 2018 v 16:34 | Reagovat

:D rok a půl není nic. Já furt ještě nesepsala ani Elefant poslední :D

2 Sammy Sammy | 20. října 2018 v 19:21 | Reagovat

[1]: To je celý, co sis z toho vzala? :D jinak já už ani nevim, který byl tvůj poslední

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama