close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

MagicCon 2017

4. února 2018 v 21:04 | Sammy McKay |  Autogramy osobně a story ze setkání
Prvním conem loňského roku (i letošního bude :D) byl první ročník MagicConu, což je v podstatě Ringcon, ale už oficiálně bez konotací s Pánem prstenů a o půl roku dřív. Konalo se to v dubnu v Bonnu. Nejvíc jsem se těšila na Jasona Isaacse, měla jsem i koupenou fotku, pak ho ale obsadili do Star Trek Discovery a con zrušil. Hosty, které jsem nakonec potkala, byli Emilie de Ravin, Andrew Scott, Louise Brealey, Lotte Verbeek. Jela jsem zas na otočku na sobotu, akorát to bylo prvně, kdy jsem jela z Česka úplně sama, na conu jsem se pak potkala s kámoškama.


Autobus tentokrát stavěl docela blízko u Maritimu, takže jsem šla ráno hned po příjezdu pěšky jen asi dvacet minut a byla jsem na conu. Fronta na registraci byla dlouhá, ale už jsem tam zahlídla Dani. Později jsem se potkala i s Nicole a poprvý s Caroline. Hned po ránu, od desíti hodin, mělo být focení s Emilií de Ravin. Já měla vyzvednutý kupon na fotku s Jasonem, který jsem si myslela, že použiju u fotky s Emilií, akorát doplatím zbytek, tak mi to bylo řečeno v emailu, když jsem se na to schválně ptala. Když jsem si vystála frontu a chtěla platit, řekli mi, že tak to nejde udělat, že nejdřív si musim nechat vrátit peníze za ten kupon. Tak jsem se tam s nima chvíli hádala, ale stejně jsem nakonec musela jít zase dolů k infostánku, počkat, až budu na řadě, vyřešit to a zase běžet zpátky, protože jsem se bála, že už tu fotku nestihnu. Nakonec jsem to stihla a ani to na tý fotce není vidět, že jsem tam takhle běhala, ale teda začátek conu super. Jinak Emilie je drobounká, vypadám proti ní jako obr :D

photo jaacute a emilie de ravin_zpsgciq5nff.jpg

Pak mě čekala série panelů. Bohužel jsem nestihla Louise Brealey, ale sedla jsem si do sálu na další tři. První byla právě Emilie, pak Andrew Scott a po něm Zach McGowan. Musim říct, že přes dvouhodinové sezení v tmavém sálu bez možnosti si někým popovídat, po cestě bez spánku, nebylo nic moc, jako chvílema jsem tam docela usínala :D Z panelů si pamatuju minimum, vím, že Emilie povídala dost o vztahu Belle a Golda a taky hodně mluvila o Lost. Andrewho panel byl asi nejzajímavější, pamatuju, že na něm jediným se mi nechtělo spát :D Byl hodně skromnej a hodně mluvil krom Sherlocka i o divadle (tou dobou měl za sebou tuším nedávno Hamleta). Dle mého twitteru byl" the sweetest and so inspiring", takže sre mi to asi líbilo :D Poslední panel, Zach, toho znám jen z Agents of SHIELD, ale ne natolik, abych ho musela potkat, takže jsem ho viděla jen tam na panelu. Vůbec nevím, o čem mluvil :D Dost možná o Black Sails a The 100. Na Black Sails se chystám časem.

Pak nás čekalo s holkama již tradiční čekání na to, než náš pustěj na autogramy, takže jsem tam většinu času trávila s Nicole a Caroline a jejími kamarádkami, Caro měla taky denní lístek, takže jsem se taky pro jednou nemusela koukat na všechny ostatní se silver a víkendovejma lístkama, jak jdou ychle dovnitř :D Nejdřív ale jsem využila toho, že Andrew Scott podepisoval jinde než ostatní a tam pouštěli všechny, tak jsem šla do fronty se svým Sherlock plakátem, na který konečně taky došlo :D Byl hrozně milej, ptal se mě na jméno a celkově na mě působil moc sympaticky, myslím, že i okomentoval plakát, že se mu líbí. Plakát bude dále v článku.

Pak už jsem čekala s holkama u autogramové místnosti. Nakonec jsem se tam teda dostala, ale zase to byl boj. Skončily jsme v podstatě ve dvojici s Carolinou kamarádkou Sophie, tak jsem tam spolu trávily čas u autogramů. Myslím, že jako první jsem šla k Emilii, nebylo to nic speciálního, taková klasika, ale byla milá.

photo emilie de ravin_zpsfxqof0qb.jpg

Pak jsem pravděpodobně šla za Lotte Verbeek. Už jsem ji potkala v roce 2016 a mám podepsanou fotku, ale chtěla jsem podpis na plakát Agent Carter, protože ve druhé řadě byla super. Lotte byla i minule taková milá, usmívající se, ale viditelně to bylo herectví. To mi ale zas tak nevadí, hlavně když to není očividně otrávený člověk :D

photo 40e41a88-4e21-4af6-b05d-810608d2284d_zpsw2dsvggj.jpg

Poslední dlouhá řada byla na Louise Brealey. Tu už jsem měla potkat potřetí, takže jsem věděla, co čekat. Zas si pamatuju kulový :D Ale ona je vždycky strašně milá a povídavá. Tady je teda plakát podepsaný Louise a Andrewem.

photo 64fd1ee7-2304-4462-b10d-bbf16ebb7441_zpsasbdgzma.jpg

Ještě jsem tam pak fotila další lidi, hlavně Grahama McTavishe, Deana O'Gormana, Adama Browna a Staffana Rhodriho z HP, ke kterýmu jsem nakonec nešla, i když jsem si mohla dát podepsat plakát, neměla jsem ho sebou, ale nakonec jsem si řekla, že ho vlastně stejně tolik nepotřebuju. Původně jsem měla mít po autogramech hodinu volno a pak se fotit s Keegan Connor Tracy, protož minule jsem se nefotila, když jsem ji potkala, jen autogram jsem si vzala, ale byla super, tak jsem chtěla fotku. Jenže oni ten shoot přesunuli až někdy hodně na večer, protože do programu nacpali nějakej duo shoot, myslím, že Andrewa a Louise místo ní, takže jsem měla smůlu. Ani panel v sobotu neměla. Takže jsem se rozhodla, že se místo toho vyfotím s Andrewem, akorát jsem si musela jít vybrat ještě nějaký prachy, protože jsem s tím nepočítala :D Shoot byl od pěti, takže hned po autogrameh, a já přišla vlastně až těsně na ten čas, takže fronta byla už úplně mega. Tak dlouhou frontu na fotku jsem tam v životě neviděla, možná snad na Sama Heughana, ale to jsem nebyla na konci :D Čekala jsem v ní snad skoro celou tu hodinu, co ten shoot měl trvat. Aby jim to rychle odsejpalo, tak nikomu nedovolovali nijak pózovat, dokonce se Andrewa člověk nesměl ani dotknout, takže tam vypadám jako tydýt, ale aspoň on mi položil ruku na záda :) Chudák, on, takovej introvert, asi nečekal takovej zájem :)

photo jaacute a andrew scott_zpsxk684rgd.jpg

Pak už mě čekaly jen nějaké panely. Myslím, že jsem viděla kus Adama Browna a Deana O'Gormana a potom následoval Ian Somerhalder. Ale jak už je zvykem, nepamatuju si nic :D

Letos je MagicCon už v březnu. Určitě pojedu, akorát ještě nevim, na které dny, takže ještě nemám lístek. Ale chystám se. Jsou tam zajímavý hosti. A taky už je to prostě taková tradice pro mě a kámošky z celý Evropy :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama