close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Storybrooke 2

21. listopadu 2017 v 16:13 | Sammy McKay |  Autogramy osobně a story ze setkání
Přišel čas na sepsání posledního loňského conu, na kterém jsem byla skoro před rokem, ehm :D Abych pravdu řekla, tak nemám moc co sepisovat, byl to ten nejmrňavější con, na kterém jsem kdy byla, hostů bylo šest, já potkala pět, na fotku jednoho, účastníků bylo jen něco kolem stovky a zápisky z panelů jsem si bohužel dělala jen u jednoho a pak mě to přestalo bavit, takže mám jen útržky, na žádné lounge jsem nešla, takže jsem měla spoustu volnýho času. Con se konal 18.-20. listopadu v hotelu u letiště Heathrow a jednalo se o con na seriál Once Upon a Time. Hosty byli Eoin Bailey, Keegan Connor Tracy, Tony Amendola, Raphael Sbarge, Catherine Haggquist a Sage Broklebank.


Jak už jsem říkala, con byl poměrně klidný. Byl to první con loňského roku, kdy už jsem neměla bolesti, a první po půl roce, měla jsem mezi nimi děsnou mezeru, v podstatě jsem nikde nebyla mezi červnem a listopadem. Každopádně jsem dojela na Heathrow (se zpožděním, nechtělo se mi jet metrem, tak jsem jela autobusem a ten se zasekl v páteční dopravě), ubytovala se v novém ibisu (con byl v Reneissance hned naproti) a šla jsem se zaregistrovat. Chvíli jsem tam očumovala pár stánků, ale jinak se tam moc nedalo co dělat. nejsem si ani jistá, jestli byl nějaký opening se všemi hosty, mám skoro za to, že ne, takže jsem šla zpátky do hotelu a odpoledne jsem strávila doháněním epizod seriálu, co jsem ještě neviděla :D
Další den jsem měla mít program velmi volný. Dopoledne se konaly pouze fotky a lounge a já se fotila pouze s Eionem. Takže jsem si v klidu vstala, šla na snídani, na půl devátou jsem šla na con. Měla jsem lístek ve skupině C, takže jsem věděla, že mě nejspíš zavolají ten den. Focení s Eoinem byl jeden z nejlepších zážitků conu. On je prostě tak nádhernej chlap :D Konrkétně jsem se tehdy vyjádřila na twitteru "drop dead gorgeous" :D Fotka se mi moc líbí, jsem překvapená, že vbec vyšla, protože on mi podal ruku a pořád na mě mluvil a na něco se mě ptal a já jsem musela působit jak retard, když jsem nevěděla, jestli odpovídat nebo pózovat :D

photo jaacute a eion bailey_zpsacbcc1zs.jpg

Na zbytek dopoledne jsem se vrátila do hotelu a relaxovala a vrátilajsem se až na panel Raphaela a Sage. Raphael byl hodně ukecanej a zábavnej, byl to jeden z mých oblíbených hostů, a Sage mě dcela překvapil, něvěděla jsem, co čekat, ze seriálu jsem si ho sotva pamatovala a nechystala jsem se ho potkat, ale mluvil hodně zajímavě. Mám z toho nějaké zápisky ale moc nedávají smysl :D řešili, jak to chodí na natáčení, první role, největší úspěch, co dělaj ve volným čase atd.
Další panel byla Keegan a Catherine. Obě dámy byly super. Keegan byla tková hodně veselá a prostořeká a každou chvíli nám vyprávěla něco o dětech a manželovi a hlavně, ať mu to neříkáme :D A Catherine zas mluvila o vážných věcech a o to, jak je důležitá representation, že třeba i černoška může být pohádková postava.
Pak měl panel Tony Amendola, kterýho mám moc ráda. Myslim, že teda tohle vyprávěl až v neděli, ale TOny vždycky má desetiminutovou odpověď na každou otázku a tuhle povídal něco o tom, jak mu cony a takhle práce umožňuje cestovat a že byl jednou někde v Praze na conu (byl tu dvakrát, jednou v Praze a jednou v Chotěboři a v PRaze sjem na něm byla a to, co povídal, se tam nestalo, takže to musela být Chotěěboř) a najednou tam na panelu začal hrát orchestr Mozatra nebo co? Nebyl mi to úplně jasný, ale teda už jsem čekala nějakou historku jako že jsem země třetího světa nebo tak něco :D Ale ne, Tony by nic ošklivýho neřekl, už jsem ho potkala několikrát a je fakt moc fajn. Jo a taky se tam spolu s námi v publiku rozhodl, že by měl Gepetto mít taky nějaké povyražení, třeba s Granny z bistra :D
Poslední panel dne byl Eoin. To bylo takové seriózní. On bere svou práci hrozně vážně a má takový specifický smysl pro humor (a ne moc conový) a je chytrej, takže občas to bylo trošku trapný, když mu tam lidi kladli prostoduché otázky nebo nedejbože otázky se sexuálním nádechem, který on záměrně nechtěl pochopit ani komentovat (což se u nedivím, já tam cringovala). Občas, když mluvil, tak se třeba uprosřed věty jen tak na minutu odmlčel a přemýšlel, než pokračoval. Vyprávěl upřímně o své práci, třeba na kterých seriálech by už nikdy nechtěl znova praovat nebo naopak, co o bavilo. Povídal o natáčecím rozvrhu, bylo to zrovna nedlouho předtím, kdy se měl do OUAT zase vrátit a tou dobou už bylo natočené a říkal, že ale jim nevyšel rozvrh s Tonym, proto on tam není, ačkoliv by měl být, tak udělali scénu, jak Ernest řekne jen, že táta je ve vedlejší místnosti.
Po panelech následovaly autogramy. Brala jsem is podpisy všech krom Sage, i když první den jen Eoina, Keegan, Raphaela a Tonyho na plakát Stargate.
První byla myslím Keegan. Byla hrozně milá, ale samozřejmě si nic nepamatuju :D S Raphalelem jsme měli docela dlouho konverzaci, o rýzných jeho rolích a seriálech myslím, a o jeho namluvení videoher, i když já je nehraju :D Napsal mi krsáný dlouhý vzkaz na fotku. Setkání s Eoinem bylo příjemé, mám takový pocit, že mi říkal něco o Praze, že tu buď byl nebo by chtěla, ale myslím, že říkal, že tu byl. S Tonym ai první konverzaci nepamatuju, ale on je vždycky moc milej a rád se s lidma baví, už to bylo myslím potřetí, co jsem s ním mluvila.

Keegan

photo keegan connor tracy_zpsxayzml7m.jpg

Raphael

photo raphael sbarge_zpsdfgozysi.jpg

Eoin

photo eion bailey_zpsrnkew23f.jpg

Tony (plakát)
photo sg20poster20listopad202016_zps3k6qhbte.jpg


To byl pro sobotu konec programu. Další den byl pohodovej, fotky už jsem žádný neměla, takže jsem šla až na první panel v půl dvanáctý, takže jsem šla akorát na snídani a pak zpátky do postele :D Panely byly podobní jako den předtím, takže Keegan s Catherine, pak zase sám Tony. O panelech už jsem mluvila. Pak byla pauza nao běd a autogramy. Šla jsem si ještě pro podpis Catherine, té jsem říkala, jak mě zaujalo, co říkala na panelu o rolích pro ženy a zvláště o ženách různých barev pleti, že je super, že v dnešní době mají mnohem více příležitostí než kdykoli předtím, a vůbec mluvila moc zajímavě, taže to ji potěšilo. Ještě jsem pak šla jednou k Tonymu, měla jsem jednu extra poukázku, kterou jsem nepoužila na Sage, takže jsem si dala podepsat fotku z OUAT, protože jsem měla doma jen fotku z Hvězdný brány. S ním se povídá fajn, myslím, že jsme se bavili o jeho zážitcích tady u nás v Česku, byl tu několikrát.

Catherine

photo catherine haggquist_zpsdnplrzgp.jpg

Tony

photo tony amendola_zpssy8qztvj.jpg


Poté ještě následovaly panely Raphaela a Sage, Eoina a pak panel všech hostů. Jak tam bylo málo lidí, tak jsem seděla skoo až úplně vepředu, takže jsem dokonce mohla i fotit :D Panely byly fajn, krom trapmých dotazů to většinou byla sranda a zajímavé. Na to, jak se mi sem nejdřív vůbec nechtělo, protože hostů mi přišlo máloa komunikace před conem byla všelijaká, tak nakonec to bylo fajn. Rogue Evemnts, kteří to pořádali, od té doby zbankrotovali (ještě jsem ale byla na jendom jejich conu letos na jaře), takže další OUAT con bude příští rok od jiné společnosti, už se těším :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama