close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

The Ultimates 2016

14. srpna 2017 v 10:00 | Sammy McKay |  Autogramy osobně a story ze setkání
Tak jsem se konečně dokopala k sepsání jednoho z nejlepších loňský conů. The Ultimates byl víkendový hotelový con zaměřený na komiksové seriály, v tomhle případě byly zastoupený Agents of SHIELD, Agent Carter, Arrow, Gotham a Constantine. O tom, že pojedu, jsem nejdřív hned po oznámení uvažovala, pak jsem dala přednost City of Heroes 2 kvůli Emily, jenže pak jsem si řekla, fuck it a koupila jsem si lístek i na tohle, i když to bylo jen měsíc od sebe (a to jsem do toho mšla ještě ten MCM Hannover mezitím :D). Každopádně v momentě, kdy oznámili Iaina de Caesteckera, mého aktuálně nejoblíbenějšího seriálového herce, byla jsem vážně ráda, že jsem si lístek koupila. Konalo se to v červnu v anglickém Blackpoolu, kde jsem nikdy předtím nebyla a zaboha netušila, jak se tam dostanu, ale nakonec to šlo. Hosté tedy byli Iain de Caestecker, Brett Dalton, Nick Blood (kterého oznámili až když jsem seděla v buse a jela do Londýna, z čehož jsem byla nadšená, protože jsem za ním mohla jít znovu s plakátem a zeptat se, jestli si mě napatuje z MCM :D), Dichen Lachman, Enver Gjokaj, Bridget Regan, Hayley Atwell, Manu Bennett, Paul Blackthorne, Matt Ryan, Camren Bicondova, Drew Powell a Robin Lord Taylor. Měl tam být i BJ Britt, ale ten to na poslední chvíli zrušil a místo něj byl oznámen právě Nick.

Celkově ten výlet byl skvělý, akorát jsem opět bojovala se svým zdravotním stavem. Většinou jsem naštěstí chytala záchvaty bolesti mimo con, jako v hotelu nebo cestou z něj, ale příjemný to rozhodně nebylo, jelikož jsem díky tomu byla nevyspalá a to není na con ideální. Ale užila jsem si to i tak a to už teda o kvalitě conu vypovídá :)
Původně jsem se chtěla do Blackpoolu z Londýna dostat vlakem, ale jelikož jsem to řešila až dost na poslední chvíli, vlaky byly hrozně drahý. Proto jsem do Londýna přijela o den dřív, dokonce jsem zkoušela i nějaký divadla, ale nevyšlo nic, takže jsem se šla akorát pak projít a pak jsem jen vegetila na hotelu a koukala na seriál a další den v 8 ráno mi jel autobus do Blackpoolu. Cesta měla trvat asi 6 a půl hodiny, měli jsme ale zpoždění, tak jsem trošku panikařlila, že se nestihnu do pěti čeknout do hotelu a ještě se registrovat a nakoupit extras. Aspoň jsem se v buse seznámila ale s lidma, co jeli na ten con taky (oni dva se seznámili v autobusové čekárně :D) a s jedním z nich a jeho kamarády jsem v kontaktu doteď a vídáme se na conech :) Nakonec jsme teda přijeli a hromadně jsme se vydali nejdřív koupit lístky na tramvaj a pak směrem na con. Já teda vystoupila dřív, protože jsem nejdřív potřebovala do hotelu (úžasný B&B s výhledem na moře,) a pak už jsem si to taky štrádovala do conovýho hotelu. Ten byl obří a hnusnej, ale to jsem věděla :D Proto jsem tam taky nechtěla bydlet. Registrovala jsem se poměrně rychle, vyzvedla si photoshooty a šla jsem nakupovat fotky na autogram. Líbily se mi všechny až na Iaina, u kterého byly všechny hodně dobrý už vyprodaný, tak mám fotku z první řady, kde vypadá ještě jako mrně :D Ale tak co nadělám, vlastní fotky být nesměly. Třeba mi to vyjde příště. V pátek odpoledne ještě kvůli poptávce se konaly některé aktivity, jako Dollhouse photohoot a autogramiáda Matta Ryana, protože tam neměl být v neděli, ale já už jsem si horko těžko mohla dovolit to, co jsem měla koupený. Takže třeba autogram Matta vůbec nemám, kdyby byl v ceně, dám mu Arrow plakát, ale byl extra. Hayley tam měla být jen v sobotu a já už ji potkala dříve, jenže pak jsem si pořídila plakát Agent Carter, ale už jsem prostě na další autogram neměla, protože byla taky extra. Takže ani ne tom plakátu nemám její autogram. Anyway, pak jsem měla čas, tak jsem se šla projít k moři a po sedmý měla být opening ceremony, tak jsem si šla sednout do haly a nemohla se dočkat, až všechny uvidím. Dle mých tweetů jsem vevnitř trochu umřela, když jsem viděla Iaina a Bretta na podiu :D Byli tam myslím všichni krom Hayley. No tak to byl zážitek. Pak už by další program pro Goldy a pak byla párty, na což jsem ve svém zdravotním stavu neměla náladu, takže jsem se šla opět projít a do hotelu.
Další den jsem měla mít hned od devíti dvě fotky, takže jsem vyrazila po snídani na con tak, abych tam byla před devátou. Nejdřív jsem se tuším fotila s Enverem Gjokajem. Zbožňuju ho v Agent Carter, jeho agent Sousa je prostě best :D Venku pršelo a uvntř hotelu bylo děsný dusno, takže ne zrovna ideální podmínky na fotku, ale tak v tu chvíli mi to bylo celkem jedno. Nejřív volali goldy a pak teda nás zbytek. Ve frontě jsem trošku moc fangirlovala, až se divim, že ta fotka tak pěkně vyšla :D Moc se mi líbí.

photo jaacute a enver gjokaj vodoznak_zpslxbjsgf5.jpg

Hned po něm následovala fotka s Bridget Regan, na kterou jsem se taky moc těšila. Překvapila mě její hříva a jak je v reálu ještě hezčí než v televizi :D Fotka se mi taky moc líbí.

photo jaacute a bridget regan vodoznak_zpshsgzrutb.jpg

Potom byla chvilku pro mě pauza a myslím, že někdy tou dobou jsem se tam potkala s jedním známým, který mi z jiného conu přivezl autogram Elizabeth Henstridge :) škoda, že já sama jsem ji ještě nepotkala, letos mám na ni smůlu, měla být na conu, kde jsem byla, ale nebyla tam nakonec, a byla na Ultimates 2, kde já nakonec být nemohla.

photo elizabeth henstridge_zpsh9vaggdx.jpg

Pak mě ještě čekala fotka s Paulem Blackthornem. Paul byl boží, musela jsem si říct o objetí, protože jsem viděla, že mu to ani v nejmenším nevadí. Sice jsem se kvůli tomu převlíkla do Arrow trička, který pak ani nebylo vidět, ale to nevadí :D Stálo to za to. I když fronta na tenhle shoot byla dost chaotická, nakonec to bylo v pohodě a fotka je úžasná.

photo jaacute a paul blackthorne vodoznak_zpsxz6kxi3c.jpg

Po fotkách už měly začít panely, ale já jsem ještě musela jít pro autogram Hayley Atwell, i když nebyl pro mě, a ona tam byla jen v sobotu, takže volali všechny lístky. Jak jsem říkala, já už jsem si ji ani na plakát nemohla dovolit, byla jsem úplně finančně vyšťavená, ale brala jsem podpis jednomu známému, tak jsem se s ní aspoň mohla znova potkat. Byla taková duchem jinde, stejně jako minule, ale minule jsem ji potkala jako poslední člověk, než ji hnali na shoot, tady asi zase neměla moc čas se vybavovat, když tam byla jen na den a měla odbavit všechny lidi. I tak mě ale mrzí ten plakát.
Pak už mě čekaly panely. Samozřejmě si napamtuju ani slovo, protože mám zapsané zážitky z autogramů, ale ne z panelů :D Nejdříve byl Gotham panel. Nejsem si jistá, kolik dílů jsem viděla tou dobou, ale myslím, že minimálně první řadu určitě, možná dokonce už obě dvě tou dobou. Na panelu tedy byli Camren, Robin i Drew a byla to velká sranda a zajímavý to bylo. Skvěle si spolu sedli. Pak následoval panel Agents of SHIELD, kde byli Iain, Brett, Nick i Dichen. Nestihla jsem začátek dle mých tweetů, takže možná jsem pro ten autogram Hayley šla mezi těma dvěma panelama. Ale tak to už je jedno. Všechny panely s herci z AoS byly naprosto boží. Iain si děsně rozumí s Brettem a Nickem a bylo to hodně vidět. Strašně jsem se bavila a nejradši bych, aby ten panel trval celý odpoledne :D Potom byl Arrow a Constantine panel s Paulem, Manuem a Mattem. Manu strašně krásně vždycky mluví, ať už je to o čemkoliv, zbožňuju ho, a Paul je vtipnej. Nic konkrétního si samozřejmě nevybavuju :D
Někdy v průběhu toho Arrow panelu pravděpodobně mě zavolali na autogramy z Agents of SHIELD. Bylo to tady! Měla jsem se setkat s Iainem. Vůbec jsem z toho nebyla na prášky :D První byla ale naštěstí Dichen Lachman. Pro ni jsem měla na podepsání AoS plakát, autogramy na fotku, který byly extra, jsem měla jen pro pár lidí. Sice mi teda podepisovala AoS, ale bavily jsem se o Dollhouse, jak jsem viděla první řadu teprv nedávno, že jsem late to the party, ale že se mi to hrozně líbilo, což ji potěšilo. (Stále jsem neviděla druhou řadu, nemám kde a kdy :D). Plakát dám na konec. A další na řadě už byl Iain. Bylo to úžasný. Díky jménu se mě zeptal, odkud jsem, tak jsem mu to řekla, a pak jsem mu tam vyblila, jak děsně ho žeru :D Samozřejmě v mezích slušnosti :D Jak ho zbožňuju v AoS a že on byl hlavním důvodem, proč jsem na tenhle con chtěla jet a jak je moje oblíbená postava v seriálu, že mě to ze začátku nebavilo a kvůli němu jsem zůstala a dobře jsem udělala. Taky ho potěšilo, že jsem viděla Not Another Happy Ending. A on byl fakt hrozně milej, ptal se mě, jestli se ještě uvidíme, tak říkám, že mám zítra photoshoot a on řekl, že se na to těší. No málem jsem se tam z toho složila a nemohla jsem dejchat :D Podepsal mi fotku a plakát.

photo iain de caestecker_zpspwi2v4s7.jpg

A hned po tom byl Nick Blood! Takovej nářez najednou :D No Nick. Poznal mě! Z toho jsem byla na větvi. Nejdřív jsme se tam bavili stylem "Are you having fun?" a tak a já v duchu řešila, jestli se mu mám nějak připomenout, ale on pak řekl něco jako "po kolikátý se to potkáváme?" a já na to, že podruhý, tak se ptal, jestli to byl Londýn (MCM, který byl týden před Hannoverem) a já že ne, že Hannover, a on nasadil výraz jako ahá, už vím, kam si tě zařadit, a pak jsem mu připomněla, že jsem ta s tím cestováním přes noc a už věděl přesně :D Ptal se mě, jak dlouho jsem jela sem, tak jsem mu to popisovala a koukal se na mě, jak kdybych byla šílená :D Říkala jsem mu o tom videu, co natočil pro kamarádčinu kamarádku, jak mělo úspěch, a děkovala jsem mu a to ho potěšilo. Ptal se mě, jestli jsem přijela zase s tou kamarádkou, tak jsem říkala, že tentokrát sama. Podepsal mi plakát a pak jsem se rozloučili a já myslela, že budu potřebovat respirátor :D
Pak mě ještě čekal Brett Dalton. Měk tam dlouho frontu a když jsem v ní čekala, vzpomněla jsem si, že jsem se vlastně chtěla Nicka ještě zeptat, co mi to před týdnem napsal na fotku :D Tak jsem si ji stáhla do mobilu a počkala jsem si na chvíli, kdy tam nikoho neměl a šla jsem se ho ještě na to zeptat. A má to být NB was here, jako Nick Blood was here a já jen OMG, ahá :D A on se omlouval za svůj škrabopis a já mu povídala, jak jsem se to snažila rozlušitit celý týden :D Byl sladkej. Anyway. Pak jsem se zas vrátila do fronty s Brettovi. Jelikož měl dlouho frontu, tak spěchal, takže jsme si moc nepokecali, ale krásně se usmál, když jsem odcházela :D

photo brett dalton_zpshaktqoxf.jpg

Plakát podepsaný Dichen, Iainem, Nickem a Brettem:

Agents of SHIELD poster as of The Ultimates photo 20160617_190309_zps3qjhw3su.jpg

Po autogramiádě jsem ještě z nějakého důvodu se poflakovala před tou místnosti a viděla jsem Iaina, jak odchází, tak jsem mu prostě instinktivně zamávala, což já normálně nedělám, ale prostě se to stalo :D A on se na mě usmál a řekl "see ya!". No bylo po mě :D
Pak měly ještě následoval panely s herci z Agent Carter. Nejdřív měli mít panel Enver a Bridget a potom solo panel Hayley, ale oni nestíhali, tak z toho udělali jeden velký Agent Carter panel se všema třema, což si myslím, že bylo zdaleka nejlepší řešení. Panel byl super, řešily se i jiné projetky těch třeba než AC, ale hlavně se to točilo kolem Carterové. Což mi opravdu nevadilo :D Jako obvykle to byl bezva panel, z kterýho si nic nepamatuju.
Myslím, že jsem ještě posléze zůstala na soutěž kostýmů, protože měl v porotě být Iain :D Myslím, že jich tam bylo víc, jako Brett a Enver, ale to už si nevybavuju. Po soutěži jsem na párty nezůstávala, chytl mě záchvat, tak jsem se šla projít na pláž, do obchodu a pak už do hotelu.
Další den jsem měla mít hned od devíti zas něco, a to autogramy s Paulem a Manuem. Měla jsem pro oba Arrow plakát a pro Paula ještě fotku, jelikož Manu mi podepsal fotku už dřív na RingConu. S oběma mám u autogramů výborné zážitky. Nejdřív jsem šla k Paulovi. Ptal se mě, odkud jsem, a když jsem mu to řekla, tak mi začal vyprávěh příběh o tom, jak v roce 1994 jel autem z Londýna do Prahy na Vánoce, a jak bylo 25.12. všude zavřeno a jak to bylo krásný, všude jen kupy sněhu a nikde nikdo, tak jsem mu říkala, že to měl štěstí, že dneska už na Vánoce sníh skoro nemíváme, a pak jsme si jen říkali, páni, to už je 22 let :D

photo paul blackthorne_zpstysdovy3.jpg

Pak jsem šla k Manuovi. Říkala jsem mu, že je fajn vidět ho znova, tak se ptal, kde jsme se už potkali, říkám RingCon a on, jasně, Bonn, že? A ptal se mě, jestli jsem přijela jen kvůli conu, tak jsem mu to potvrdila a on byl tak dojatej, že vzal mou ruku do svý a držel ji a přejížděl mi po ruce prsty a u toho mi říkal, jak je to úžasná a jak si toho cení, já z toho byla úplně paf :D

Arrow plakát podepsaný Paulem a Manuem:

Arrow poster as of The Ultimates photo 20160617_190418_zpsjzxw3ax9.jpg

Když jsem byla u autogramů, tak jsem se stresovala, že nestihnu fotky s Iainem a Brettem, protože už běžely, když já jsem čekala na podpisy, ale nakonec jsem to všechno stihla. Teď honem nevím, s kým jsem se fotila první, myslím, že možná s Brettem, ale stejně jsem celou dobu v jeho frontě zírala na Iaina, který tam vedle sedlě a bavil se s Enverem :D Každopádně fotka s Brettem je moc pěkná :)

photo jaacute a brett dalton vodoznak_zpswodnod8t.jpg

Následně jsem se hned zařadila do fronty na Iaina. Viděla jsem, jak se se všemi baví a usmívá se, ale jak na fotkách se šklebí, říkám tomu syndrom Chandler :D ani já jsem se tomu nevyhnula. Ale byl úžasnej, když jsem přišla, řekl mi "Nice to see you again." a pak "You're the one from the Czech Republic", takže ví, že existuju a kdo jsem, a po fotce jsem byla tak hotová, že jsem se hned za rohem (aby mě neviděl :D) té místnosti venku zhroutila na zem a vydejchávala to :D Na fotce se sice tváří, jak když mu šahám na zadek, ale on se prostě jinak na těch fotkách tvářit neuměl :D

photo jaacute a iain de caestecker vodoznak_zpsvkcvlupg.jpg

Posléze byl čas na panely. Nejdříve byl jeden s Dichen a Nickem, na kterém bylo nejlepší to, že Nick si vzal mikrofon a místo toho, aby lidi stáli frontu na otázky, tak se hlásili a Nick chodil mezi nima a dal jim mikrofon a rovnou v publiku odpovídal nebo odpovídala Dichen na podiu :D Jednou byl hned u stolku vedle mě. Škoda, že mě nenapadla žádná inteligentní otázka. Další panel byl s Iainem a Brettem a to byl rozhodně nejlepší panel celýho conu. Bromance forever :D Čekala jsem, kdy si tam vyznaj lásku :D Bylo vidět, že jsou prostě nejlepší kámoši. Řešilo se hlavně AoS, ale většinou z toho vznikl nějakej fór. Ukázalo se, že Brett miluje stupidní sloní hříčky, to bylo boží. A že Iain je údajně na natáčnení největší prankster. Jendou prý Chloe vyměnil espézetku u auta za něco sprostýho tuším :D Nejlepší dotazy byly typu, kdo byste chtěli být, kdybyste nebyli vaše postava, a Brett řekl tuším Melindu May a Iain řekl, že chce být Brett :D A pěl tam chválu na jeho svaly :D Prostě naprosto výborný panel.
Následující panel, což byl Enver a Bridget, jsem sledovala z fronty na autogramy od Gotham herců. Panel byl fajn, jako obvykle :) Herci Gotham měli naprosto mega frontu. Ještě, že jsem je všechny brala jen na plakát, protože stopli věnování. Bývala bych je ráda ale měla i na fotkách, ale už to prostě nešlo. Ve frontě na Camren jsem se dost nudila, tak jsem prostě jen zírala na Iaina, který podepisoval, a kochala se :D S Robinem Lord Taylorem i s Camren Bicondovou jsem měla jen takovou milou zdvořilotní konverzaci, byla to rychlovka. S Drew Powellem to bylo lepší, ten tam měl frontu trochu menší. Řekl mi babe a ptal se, odkud jsem, a pak řekl áá, Czechoslovakia a když jsem chtěla protestovat, tak dodal "not anymore". Ptala jsem se, jestli tu byl, prý ne, tak říkám, že by měl, že máme taky cony, ale menší, tak říkal, že jo :D a při loučení mi řekl zas baby, aw :D

Gotham poster as of The Ultimates photo 20160617_190550_zpsuewv0d8y.jpg

Další panel s Paulem a Manuem jsem taky viděla z fronty, teď pro změnu na poslední autogramy z Agent Carter. Ale ti dva na podiu byli fakt skvělí. Manu jak jednou začne mluvit, tak ho máloco zastaví :D Manu povídal o konkurzu na Arrow a jak u toho málem přiskrtil nějakého asistenta a to tam předváděl na nějakém cosplayerovi Green Arrowa :D A Paul neměl k tomu co říct, tak jen kolem nich chodil s mobilem a fotil si je z různých úhlů :D Bylo to děsně vtipný. Taky jsem zjistila, že Paul je Brit a hrál v seriálu Dresden Files, který je mimochodem v televizi, zrovna, co tohle píšu :D
Pak mě teda čekaly ještě poslední autogramy s Enverem a Bridget. Nejdřív jsem šla k Bridget. Vyslovila nejdřív moje jméno špatně, tak jsem ji musela opravit, ale jinak byla super a milá, děkovala mi, že jsem si vybrala fotku z Legend of the Seeker. Tak říkám, že jsem musela, že je to role, kde ji mám nejradši, že Agent Carter mám taky ráda, ale to reprezentuju tím plakátem. Ještě jsem jí pak musela říct, že má super vlasy :D

photo bridget regan_zps5czayaz2.jpg

Poslední autogram conu byl Enver. Díky jménu se mě ptal, odkud jsem (jeho přísedící se mě zas ptal, jestli se jmenuju po společnici z Doctora Who :D), pak se mě ptal, jestli teďka teda žiju v UK, říkám, že ne, že jsem přijela kvůli conu, že to mám jako prázdniny, tak byl docela ohromený (co je na tom? :D). Pak jsem mu říkala, že jsem ráda, že na panelu mluvil o Community, že to byla první role, kde jsem ho viděla a že jsem jeho fanynka od tý doby a on na to "wow, that's a huge compliment!", pak jsem dodala, že jsem samozřejmě viděla Agent Carter a začala jsem Dollhouse kvůli němu, tak to ho moc potěšilo. Pak jsme ještě žertovali o jeho podpisu, když mi podepisoval plakát, něco jako "jen podpis? To zvládnu." :D Tohle setkání bylo taky nezapomenutelný.

photo enver gjokaj_zpsgxcbkpl4.jpg

plakát Agent Carter:

Agent Carter poster as of The Ultimates photo 20160617_190239_zpss0rj9crb.jpg

Posledním bodem programu byl ještě Gotham panel. Původně zas měla mít Camren svůj a Robin a Drew poté, ale měli všichni panel dohromady, což je lepší. Nejsem si jistá, jestli to bylo tady nebo den předtím, ale Robin nás požádal o minutu ticha kvůli incidentu v Orlandu, který se stal ten víkend, tuším napadení gayů v jednom baru, pokud si pamatujete. Tak to bylo emotivní. Ale jinak jsem si ten panel moc užila. V jednu chvíli tam Camren i tancovala, protože původně to je tanečnice. No, šlo jí to :D
Pak už byla jen closing ceremony, kde se s námi přišli všichni hosti rozloučit (krom Manua, ten už byl někde fuč, a Hayley a Matta, kteří tam v neděli už ani nebyli) a já to obrečela, protože to byl závěr naprosto úžasnýho conu. Abych se trošku dala do kupy, dala jsem si tak hodinovou porcházku po pláži a pak už jsem se vydala do hotelu balit.
Cesta domů byla taky zajímavá, plán byl takový, jet v pondělí do Manchesteru, prohldnout si ho, pak jet do Londýna a v úterý ráno jet domů. No tak jsem v 7:50 ráno nasedla na bus směr Manchester, kde jsem byla za dvě hodiny, nicméne jen co jsem přijela, začala děsně lejt a bylo tam strašně moc lidí a dopravní chaos. Pokoušela jsem si přesunout bus na dřívější termín než ve 4, ale nešlo to. Tak jsem šla najít nádraží, jestli tam nemaj úschovu zavazadel, protože na autobusáku nebyla, ale nenašla jsem ji ani na nádraží. Do toho jsem se pokoušela dovolat do hotelu, jestli nevadí, když přijedu až po desátý večer, ale to číslo asi neexistovalo, což nebylo zrovna příjemný. Tak jsem si vygooglila Costu poblíž a zakempila tam. Neměla jsem moc peněz, tak jsem tam seděla asi pět hodin nad jedním půllitrovým kafem :D Který bylo samozřejmě hned studený. Venku furt lilo a lilo a mně nešla ani spustit wifi :D Tak jsem se tam koukala na film, co jsem měla v tabletu, a pak na seriál. Poslední hodinu jsem strávila na autobusáku, kde byl děsnej chaos, všechny busy měly zpoždění, bylo tam asi milion lidí, jsem se bála, že ani neodjedu. Nakonec jsem se do svýho busu dostala, ale vyjeli jsme pozdě a byla zácpa a měli jsme asi hodinu a půl zpoždění, takže jsem dojela do Londýna někdy až v půl jedenáctý. Naštěstí hotel jsem měla hned na Victorii a check-in byl v pohodě. Výlet jsem završila seriálem a další den jsem už zas jela domů. Letos se Ultimates konalo zase, a já měla lístek na neděli, chystala jsem se v sobotu na Collectormanii v Birminghamu a Ultimates v Blackpoolu v neděli. Ale nakonec jsem na to neměla peníze a byla jsem nemocná. Každopádně lístek na příští rok už mám :D Zatím je oznámen Paul, Violett Beane a Maggie Geha.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Janiss Janiss | Web | 19. srpna 2017 v 14:04 | Reagovat

syndrom chandler :D:D:D

2 Sammy Sammy | 19. srpna 2017 v 15:02 | Reagovat

[1]: Ale sedí to :D

3 Ranga Ranga | Web | 21. srpna 2017 v 15:55 | Reagovat

Tyjo, nestačím zírat a závidět Tvou dobrodružnou povahu :-). P.S. Ty fotky vyšly opravdu krásně. 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama