close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Liv Tyler na MCM Bimingham Comic Con

12. září 2016 v 21:30 | Sammy McKay |  Autogramy osobně a story ze setkání
Posledním výletem loňského roku byl zcela neplánovaný a spontánní výlet do Birminghamu, na comic con od společnosti MCM, kde jsem předtím ještě nikdy nebyla. Zcela jediným důvodem této návštěvy bylo to, že se ho zúčastnila Liv Tyler. Takže to bylo tak :D Na začátku listopadu byl RingCon, kde jsem se samozřejmě vyšťavila finančně (nicméně to bylo v době, kdy jsem byla relativně při penězích). Pár dní po návratu, kdy jsem si myslela, že mě několik měsíců nic nečeká, a necelé dva týdny před comic conem, kam jsem vůbec neplánovala jet, MCM zveřejnili, že exkluzivním hostem na jeden den bude Liv Tyler. Jistě víte, že jsem velká fanynka převážně filmého zpracování Pána prstenů. Arwen byla vždy moje nejoblíbenější ženská postava a Liv jsem proto měla ráda už hodně dlouho a její autogramy jsem chtěla už věky. Na conu jsem ji nicméně nikdy neviděla, a to nemyslím ani tak osobně jako v tom smyslu, že by se na nějakém vůbec objevila. A pak přišlo tohle. A přišlo dilema :D Nejdříve jsem byla přesvědčená, že takhle narychlo nemůžu jet, myslím, že sem možná měla i něco v práci, a nevyšlo by to zrovna levně. Pak jsem se zbavila pro jistotu věci v práci a měla jsem volno. Už jsem byla nahlodaná. Zbývalo jen pár dní a já byla u kamarádky v Brně, která mě nahlodala, že bych měla jet. Pak mi psala Dany, že by tam šla, že je stejně v Londýně, a bylo to. Když jsem nemusela tam být sama, bylo rozhodování jednodušší. A abychom netroškařily, koupily jsme si VIP pass, Liv' a Little pass, kde jsme měly autogram, fotku a přednost při všem kolem Liv. Jen asi za 150 liber :D Ale tak YOLO.


Liv měla být na conu v neděli 22.11. V pátek večer jsem teda vyrazila busem směr Londýn, v sobotu dopoledne po příjezdu vlakem směr Birmingham. Ubytovala jsem se v mém typickém hotelu na letišti a protože jsem neměla co dělat, šla jsem se ještě podívat aspoň, kde ten con je, abych to ráno nehledala. Mohla jsem teoreticky jít na ten con ještě asi na hodinu ten den, potkat Miriam Margoyles z HP, ale neměla jsem plakát. Tenhle výlet byl prostě jen o Liv. Další den mě čekala vstávačka brzo ráno. Con byl od desíti, já měla koupenou vstupenku hned od rána, ale ne VIP nebo tak něco, takže jsem chtěla být ve frontě už od osmi myslím, naštěstí to nebylo daleko, ale teda venku byla zima jako prase. Dany na tom byla hůř. Jela z Heathrow busem asi tři a půl hodiny. Měla dorazit nějak kolem devátý myslím, ale než stihla dorazit, tak nás už pustili do frotny jakoby uvnitř haly. Ale tak to nevadilo, photoshoot s Liv měl být v 10,30 a tak jsme e mohly sejít tam. Ještě ve frontě jsem si vzala časopis/program, co tam rozdávali, hlavně jako suvenýr, protože všechny informace jsem měla někde napsaný. Anyway, po desátý mě pustili dovnitř a já se snažila podle mapky najít photoshooty. No musela jsem to trošku obejít, ale našla jsem to, za chviličku se tam ke mě připojila Dany. Objevil se tam nějaký organizátor, co všechny lidi s tím Liv a Little pass dal do fronty na začátek (move away, bitches! :D) a dal nám speciální průkazky na krk.


Takže jsme byly skoro na začátku fronty a už za chviličku jsme se měly potkat s Liv a nějak nám to pořád nedocházelo. A pak jsme ji viděly, vypadala úžasně, drobná, elegantní, no bylo po mě, furt jsem si říkaly, že musíme hlavně dýchat :D Nestihla jsem se ani moc připravit a už na mě byla řada. Tak strašně jsem chtěla, aby ta fotka byla dobrá, naštěstí jsem to měla zjistit hned chvíli po tom. Jsem tak ráda, že nedělali takovej ten full body shot, jako je na MCM conech zvykem, ale klasicky do půl těla. Vylezly jsme z photoshootu a byly jsme tak hotový z toho, že se nám třásly půlky :D Zde jest moje úžasná fotka :)

photo jaacute a liv tyler vodoznak_zps0icwimvq.jpg

Pak jsme měly pauzu, v půl dvanáctý myslím měl být panel s Liv a od dvanácti podepisování. Původně jsem myslela, že bych si došla pro autogramy dvou hereček z Once Upon a Time, ty, co hrály Ursulu a Cruellu, ani tam nikoho neměly, ale nějak se mi nechtělo za to dávat peníze. Tento výlet byl fakt prostě jen o Liv :) Tak jsme se tam jen prošly okolo a pak jsme brouzdaly kolem takového minipodia s asi jen nějakejma 18 židlema na sezení pro fanoušky, kde měl být ten "panel" s Liv. Bylo jen asi 11, ale sedadla už se obsazovala, tak jsme se tam usadily a čekaly. Ještě že tak, pak stálo plno lidí ještě okolo a my aspoň celkem dobře viděly. Akorát to čekání byl děs, hrála tam nějaká hudba jak z korejského anime a málem nám z toho hráblo :D Bylo půl a Liv nikde, myslím, že se objevila až tak v 11:40 a panel měl jen asi 10 minut, to bylo trošku zklamání, ale i tak jsem za tu chvilku moc ráda. Dozvěděli jsme se, že tohle byl její první opravdový con, druhý po San Diegu, ale ten se nepočítá, to není normální con, má jiný režim trošku. Byla z toho všeho chudák taková vyplesklá, ale strašně roztomilá. Video z panelu je i natočené, takže tu máte:


Pak už jsme si to hrnuly do fronty na autogramy. Ještě sem brala autogram pro kamarádku Sarai, ale teda při výběru fotek jsem měla fakt dilema, netušila jsem, kterou si mám vzít. Že z LOTRa, to bylo jasný, ale kterou :D Ale nakonec jsem s volbou spokojená. Šly jsme do fronty mezi další VIP, vedle byla ohrada z bariér, kde čekalo už od rána plno lidí, kteří neměli ten spešl pass. Jsem fakt ráda, že jsme si ho koupily. Fronta se dlouho vůbec nehýbala, až jsme si říkaly, co se děje, ale nakonec se to pohnulo. Nakonec jsme už byly skoro u ní. Nějakej chlápek přede mnou měl snad deset věcí na podepsání, a ještě takové obří fotky, Liv se ho ptala, co s tim všim bude dělat, to by mě taky docela zajímalo :D Nejspíš to prodá. Ugh. No pak už přišla řada na mě. Samozřejmě, mozek jsem nechala někde ve frontě, takže jsem se akorát zmohla na to, že jsem se blbě usmívala a vykládala jí, jak jsem nervózní z toho, že ji konečně potkávám, a ona, že je taky ze svýho prvního conu trošku vyděšená :D Vypadala, jako když ji to všechno moc těší, ale je toho trošku moc, ale jsem moc ráda, že to překonala a byla na všechny milá :) Dany teda chudák to vyžrala, protože když šla za ní, ona, tak do Liv zrovna něco hučel někdo z jejích lidí a ona se tak Dany tolik nevěnovala. Nicméně já miluju můj autogram, který byl dlouho pro mě nedosažitelným snem :)

photo liv tyler_zpsttcvj6b8.jpg

A to byl pro nás konec conu. Nějak mě pak už nelákalo tam dál zůstat, celkově jsem byla z tohohle výletu trošku nesvá, protože to bylo týden po teroristickém útoku v Paříži a tak jsem byla nervózní z toho, že na conu bylo plno lidí. Ještě jsme to tam jendou prošly, hledaly jsme tuším nějaký kožený náramek, ale myslím, že jsme nic nekoupily. Šly jsme se na letiště usadit do Burger Kingu a obdivovat úlovky :) Dany mi ještě předala autogram J. August Richardse z conu Vampire Ball, na kterém byla v sobotu. Já teda dva cony v jeden víkend ještě nedala :D Pak už jela zpátky do Londýna a já do hotelu, balit, a v pondělí zas do Lodnýna a hned domů. Anyway, tohle bylo poprvý, co jsem jela na con jen za jedním člověkem a potkala jen toho jednoho, Ale stálo to za to. Byla to přece jen Liv Tyler, někdo, koho jsem chtěla potkat už věky. Rozhodně jeden z nejlepších zážitků roku :)

Kdybyste se chtěli podívat na nějaké fotky z výletu a z conu, tak tady. :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 13. září 2016 v 13:46 | Reagovat

Je opravdu moc sympatická :-)

2 Ranga Ranga | 14. září 2016 v 18:10 | Reagovat

Moc gratuluju!!! A závidím tvoji odvahu :-).

3 Janiss Janiss | Web | 17. září 2016 v 14:41 | Reagovat

já teda to Liv Tyler v tom autogramu prostě neviidím :D ani L ani T :D jo srdce to poznám :D

4 Black Black | 21. září 2016 v 19:58 | Reagovat

Kamarádka z Brna..to jsem do tebe hučela já nebo někdo jiný? Vím, že jsme se o tom bavily, ale už nějak nevím, nakolik jsem ti prezentovala svůj názor. Je to dávno :D

5 Sammy Sammy | Web | 21. září 2016 v 20:15 | Reagovat

[4]: Nehučela :D Ale tvůj názor měl váhu ;)

6 Sammy Sammy | Web | 22. září 2016 v 1:56 | Reagovat

[3]: Ne? Já tam L a T vidím, jinak nic, teda ještě to srdce :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama