close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

London Film and Comic Con 2015 - den 2 (neděle)

28. července 2016 v 22:47 | Sammy McKay |  Autogramy osobně a story ze setkání
Neděle

V neděli jsem chtěla vyrazit brzo, ideálně tak, abych na místo dorazila kolem sedmé. Žel, nepovedlo se, den předtím jsem totiž asi nastydla a bylo mi zle, tak jsem měla co dělat, abych se tam v dešti a nabalená doplazila někdy ne osmou nebo čtvrt na devět (a ještě jsem se nekoukla, kdy jede metro, tak jsme čekaly na konečný asi půl hodiny). Fronta byla tentokrát uvnitř v prázné hale, kdy bylo kdysi LFCC v roce 2012. Dostala jsm se dovnitř celkem brzo, šly si pro virtuální lístky a pak mě čekaly hlavně photoshooty. Nicméně jsem chvíli po příchodu zjistila, že jsem idiot a zapomněla jsem si peníze na svoje autogramy a měla jsem sebou jen obálky na objednané autogramy a něco málo mimo. Takže jsem věděla, že se ještě v průběhu dne budu muset vrátit do hotelu.


Tenhle den mi nevyšlo pár setkání, třeba s Christopherem Lloydem, který podepisoval tak pomalu, že se na moje číslo nedostalo ani omylem. Zas tolik mi to nevadilo, autogram už mám, chtěla jsem ho jen na jiné fotce a případně věnovaný, ale tak nevadí. Další, kdo mi nevyšel byla Kelly Hu, kterou jsem mohla potkat v pátek, ale nechala jsem to na neděli, což, jak se ukázalo, byla chyba, jelikož ona musela nečekaně neděli zrušit, takže jsem nemohla získat ani autogram, ani photoshoot, co jsem měla koupený. A nejlepší bylo, že jsem to zjistila, až když jsem šla na ten photoshoot a on tam byl škrtlý. Informační kanály for the win :D Ale teď už k těm pozitivním věcem, co mi vyšly :)

Jak jsem říkala, hned po ránu jsem měla nějaké photoshooty. První byl s Catherine Tate, kterou jsem chtěla hlavně kvůli seriálu Doctor Who. Potkala jsem ji kdysi dávno u divadla, ale tehdy jsem ji zas tolik neznala, na DW jsem nekoukala a myslím, že se ani nefotila, no takže teď top bylo jasné. Vzala jsem si i spešl tričko. Celkem se mi ta fotka líbí, byla docela milá.

photo jaacute a catherine tate vod_zpstnbm1cty.jpg

Hned poté byl photoshoot s Rose Leslie. Tu jsem už taky před lety potkala a mám fotku u stolku a autogram, ale prostě jsem ji chtěla potkat znova :D Mám ji moc ráda v seriálu Downton Abbey. Nutně jsem se potřebovala dostat na tuto první sessionm jelikož ta druhá úplně kolidovala s mým jediným talkem, reunion Návratu do budoucnosti, a nebýt toho, že naštěstí se ptali lidí, kteří měli vyšší batch jako já, jestli jim to s nečím nekoliduje, tak bych se tam nedostala, Naštěstí jsem měla lístek na talk jako důkaz, tak jsem se tam dostala. To byl vtipný shoot, ona byla strašně milá a veselá, fotit se s ní bylo potěšení. Když mi tu fotku vytiskli, viděla jsem, že mi usekli kus hlavy, tak jsem to šla reklamovat, a oni, že se můžu jít vyfotit znova, ale ať se trošku skrčim, protože jsem moc vysoká :D Tak jsem šla zas do fronty a Rose, když mě viděla, řekla "Oh ne, já jsem mrkla?" :D Což bylo adorable. Říkám ne, že jsem jen moc vysoká :D Na fotku jsem se musela pokrčit v kolenou, což muselo vypadat fakt směšně, ale aspoň pak ta fotka vyšla dobře s celou mojí hlavou a celkmově se mi moc líbí :)

photo jaacute a rose leslie vod_zpsv8ldbtb0.jpg

Někdy pak jsem vyrazila pro nějaké autogramy (s těma pár librama, co jsem měla :D). Jedna z prvních byla Claudia Wells, která si zahrála v Návratu do budoucnosti. Jsou na ní vidět ty léta, máma tvrdí, že vypadá děsně, bratr zas, že dobře, tak asi tisíc lidí, tisíc názorů. Nicméně mi připadala trošku jako taková ta zbohatlá panička. Neříkám, že nebyla milá, to ne, na to si nemůžu stěžovat. Nicméně si četla nápis na mém tričku (I simply walk into Mordor, což je reference na hlášku z Pána prstenů) a zeptala se, kdo je Mordor. Ne kde nebo co, což vyplývá z věty, i když by neznala LOTRa, což očividně neznala, ale kdo. Což mi přišlo maličko divné, ale tak jsem jí to vysvětlila a šlus :D Jinak to ale bylo fajn setkání.

photo jaacute a claudia wells vodoznak_zpszwdozxr3.jpgphoto claudia wells_zpsdvbz2wup.jpg

Pak jsem šla na ten photoshoot Kellu Hu, u čehož jsem zjistila, že se nekoná, a ještě ež jsem šla na další jsem se stavila u stolečku charity MJF na podporu výzkumu ohledně Parkinsona. Koupila jsem si placku za dvě libry a pak jsem se ještě zastavila vedle u chlápka, o kterém se ukázalo, že to je Caseen Gaines, co napsal knihu o Back to the Future, kterou tam i prodával věnovanou, a peníze šly též na tu charitu. Chtěla jsem si ji koupit, ale měla jsem už ty poslední peníze, ale nakonec mě překecal, že neví, jestli vydrží ty knihy, až se zas vrátím :) Ještě jsem ji nečetla, ale už se na ni těším.

photo caseen20gaines_zpsowomt5hn.jpg

Pak mě čekaly ještě další dva photoshooty. Prvním byla Hayley Atwell. Oznámení Hayley bylo dost na poslední chvíli, ale mám ji ráda už strašně moc let, takže jsem si nemohla nechat ujít fotku. Škoda, že jsem neměla žádné Agent Carter tričko, tak mám svoj standadní mordorské :D Měla jsem asi před měsícem možnost se s ní vyfotit znova, ale už jsem na to nenašla finance. Škoda, protože tady vypadám nějak odule :D Anyway.

photo jaacute a hayley atwell vod_zpscxvgek55.jpg

Další a poslední photoshoot dne byl ten slavný shoot s Michaelem J. Foxem. Byl to jediný shoot dne (ještě teda měl jeden s Deloreanem) a trval "jen" hodinu :D Myslim, že jsem přišla někdy v půlce, protože jsem věděla, že stejně nejdřív půjdou všichni diamonds a goldi atd. A musela sjem se převlíct :D Což ale zas nebyl takový problém, protože jsem si velmi chytře vzala tílko pod tričko, takže jsem se mohla přebvlíkat ve frontách :D Anyway. Byla jsem z toho poměrně hotová, nevěděla jsem, co čekat, mělo to být poprvý, co jsem ho viděla (na autogramy ho zavřeli do nějaký separátní místnosti), Ve frotě nám říkali, že žádný objímání, pózy, ani žádnej dotyk vůbec. Michael seděl na vyšší židli, acož bylo jasný, že nebude stát, ale jsem ráda, že ta židle je barová a ne klasická, asi byhom zdržovali, když by si každej sedal, než když se člověk postaví k barové židli. Zapomněla jsem si z toho vytržení sundat culík, ale zas mi to tak nevadí. Měl tam větrák, takže bůhví, jak bych nakonec vlála, takhle mi vlaje jen pramen. Ale fotka nakonec dopadla super, moc se mi líbí :)

photo jaacute a michael j fox vod_zpsgcxjzeow.jpg

Pak jsem měla čas asi dvě hodiny, než měl začít talk Návrat do budoucnosti a já musela toho využít, abych si zajela do hotelu pro peníze, protože jinak bych si nemohla koupit už žádný další autogramy. No, zabralo mi to "jen" hodinu a půl, protože metro zas jezdilo v neděli všelijak.

Po návratu jsem si ještě stihla dojít pro autogram Richarda Deana Andersona. Ještě že jsem neměla dost penez na dva autogramy a brala jsem ho jen na plakát, protože podepisoval tak pomalu, že stopli věnování. A autogram s věnováním já mám už z FedConu, ale ten byl předpodepsanej právě proto, že podepisuj jak šnek :D Ale setkání bylo jako vždy super, plakát se mu líbil, měl nějakej komentář k tý části s SGU, jakože ty asi nezískám tak snadno, nevim, jestli chtěl naznačit, že on narozdíl od nich na cony jezdí (ale má pravdu, z SGU mám na plakátě všehovšudy zatim až jeden autogram, letos jsem mohla mít druhej, ale nemám). Každopádně zase svůj podpis nacpal tam, kde už jich je nejvíc, ale na jeho obranu on tam aspoň měl fotku, ke který jsem chtěla, aby se podepsal :)

photo 2015-07-22 22.30.03_zpspxk8ymlo.jpg

Pak teda už následovadel ten BTTF talk, který se měl konat v největší hale tam (na talk bylo minimálně 2000 lidí). Jako než jsem se tam dostala, to bylo fakt vtipný, šla jsem k hlavnímu vchodu zevnitř, prodrala jsem se davem, pak se ukázalo, že tímhle vchodem můžou jít jen diamond tickets, což nám nikdo předtím neřekl, že my, peasants, jsme měli jít vchodem z opačný strany, ke kterýmu se tvořila fronta venku. Takže jsem se musela prodrat davama z první patra ven, nechat si dát razítko a jít ven, kde jsem frontu našla hned, byla šílená. Šla v podstatě kolem půl budovy, pak jsme šly zas dovnitř a do prvního patra do mega obřího sálu. Seděla jsem někde v polovině a viděla jsem velký kulový, ale slyšela jsem celkem dobře a hodně jsem si to užila. Mám z toho nějaké rozmazané fotky, na kterých není nic vidět, ale napočítala jsem 11 herců, což je docela úspěch :D Chyběli jen Tom Wilson aka Biff, který nemá rád zájem fanoušků, a Crispin Glover, stejný případ. Jinak tam byli Michael J. Fox. Chris Lloyd, Lea Thompson, Clauda Wells, James Tolkan a další, které jsem potkat nešla. Byla to sranda, nejvíc mě bavily historky z natáčení a když se dohadovali, jestli to bylo tak či onak, protože si to každej pamatoval za ty roky jinak :D Dám vám sem jednu fotku, ať máte představu.

postimage

Na odchodu jsme měli dostat každej speciální plakát k filmu, samozřejmě se tam utvořil šílenej nával, až jsem se bála, že se tam o ty plakáty lidi porvou. Nakonec se mi povedlo jeden získat a šla jsem. Fotky už jsem měla vyřízený, ale zbávaly mi nějaké autogramy. Šla jsem ke Catherine Tate, i když myslím, že u ní jsem možná byla už předtím, no to nevadí. Brala jsem autogram pro sebe a kámoščina syna. Catherine moc nevykecávala, podepisovala strašně rychle, ale na druhou stranu i s věnováním, což jsem ráda.

photo catherine tate 2_zpsfrdmktah.jpg

Dál mě čekal Ray Park. Toho už jsem potkala o několik měsíců předtím v Cardiffu a autogram jsem si vzala, ale teď jsem na něj měla objednávku a neodolala jsem a vzala jsem si další autogram pro sebe, tentokrát z X-Menů. Byl skvělej jako vždy, ale nejlepší na tom setkání bylo, že se na mě podíval a povídá, my už jsme se někde viděli, že? No já šla do kolen :D Řekla jsem, že jo, v Cardiffu, a on, no jasně! (Na tom conu v Cardiffu bylo tak málo lidí, že se nedivím, že si mě pamatoval, ale vždycky to potěší :D) To byl highlight setkání.

photo ray park 2_zpsolkxgi6s.jpg

Vedle seděl Sylvester McCoy a já původně jeho autogram neměla v plánu, ale zbyly mi peníze, takže jsem se rozhodla, že proč ne :) On byl pár týdnů předtím na FFku v Chotěboři, takže jsme si měli o čem povídat :) Tam jsem ho nepotkala, ale tak mohla jsem aspoň tu. Byl to moc milej pán.

photo jaacute a sylvester mccoy vodoznak_zpsbpwylgo0.jpgphoto sylvester mccoy_zpsewq363na.jpg

Posledním autogramem dne a conu byla Hayley Atwell. K ní jsem šla na poslední chvíli, měla od pěti photoshoot a já byla snad poslední ve frontě na autogram, než ji zavřeli. Já mám několik autogramů od ní poštou, ale chtěla jsem něco s Agent Carter. Měli tam už jen jednu fotku, nebyla nijak úchvatná, ale tak vzala jsem si ji. Hayley byla milá, ale unávená, rychle podepsala sotva jsem si stačila požádat o věnování a říct jí, že ji mám nejvíc ráda v Mansfield Park, a už ji hnali pryč. Letos jsem ji potkala znovu, ale neměla jsem prachy na jinou fotku nebo fotku s ní, ale brala jsem autogram známému a byla stejná, taková duchem jinde. Ale na panelu byla fajn. Anyway.

photo hayley atwell_zpsudzo5bix.jpg

Ještě jedna fotka mi zbývala a to hodiny z Návratu do budoucnosti. Blbě jsem si stoupla, takže to nedopadlo úplně, jak jsem si představovala, ale i tak je ta fotka celkem pěkná a originální :D

photo jaacute u hodin z bttf_zpsrtkjd3jd.jpg

Pak jsem se tam už jen prošla, vyfotila jsem minimodel High Valley, městěčka z Návratu do budoucnosti, potkala jsem se tam s kámoškou z Chevronu a pak už jsem úplně grogy jela na hotel. Tu máte ještě nějaké fotky. Letos jsem měla jet, je to tento víkend, ale nakonec kvůli zdravotním problémům nejedu. Provní od roku 2011, který měškám. Ale tak bude zas příští rok.

2015-07-19 08.58.35 2015-07-19 16.49.48 2015-07-19 17.11.03 2015-07-19 17.11.13 2015-07-19 17.11.20 2015-07-19 17.12.01 2015-07-19 17.12.30 2015-07-19 17.12.50 2015-07-19 17.12.57
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Darina Darina | Web | 29. července 2016 v 11:18 | Reagovat

Parádní report, tolik známých osobností, já jen mohu závidět*****

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama