Cardiff Film and Comic Con 2015

22. října 2015 v 23:40 | Sammy McKay |  Autogramy osobně a story ze setkání
Součástí našeho březnového loveckého výletu byl i výlet do Cardiffu. Jen tak okrajem Vám musím říct, že je to moc krásné město a ráj pro fanoušky Doctora Who, Torchwoodu a dalších BBC počinů. A taky mají nádherný hrad. No, na con jsme původně chtěly jít obě, ale James Marsters to samozřejmě zrušil, takže na první den, respektive půl den jsme šly obě, já chodila pro autogramy a fotky a Dany se fotila s lidmi, u kterých jsem byla :D Další den jsem šla sama odpoledne na chvilku kvůli pár hostům.

Sobota

Oproti londýnskému conu to bylo lehárko. V Londýně jsem zvyklá stepovat před vchodem ve frontě minimálně hodinu předem, tu jsme koukaly na frontu z okna hotelu při snídani a kolem devátý, kdy se otvíralo, jsme pohodlně dojedly a šly do fronty, a za čtvrt hodiny jsme byly uvnitř. Krása. Normálně bych hned běžela pro virtuální lístky na autogramy, ale myslím, že je tam ani nikdo neměl, možná tak Ray Park. Hned u vchodu ale stál DeLorean. Ano, ten stroj času z Návratu do budoucnosti. Dalo se v něm i vyfotit, tak toho jsem musela hned využít :)

photo 11059335_827689717325791_2323072677777629164_o_zpsq0a6csz4.jpg

Nepamatuju si pořadí ničeho, takže prostě budu povídat o jednotlivých hostech :D Jedním z mých oblíbených byla MyAnna Buring. MyAnnu už jsme potkaly loni v lednu u divadla, s Dany a Deannou, byla na nás tehdy moc milá. Teď jsem s ní měla shoot a taky jsem k ní šla pro autogram. Pro sebe ale ne, protože se mi podepsala u divadla, ale pro Dani. Tak jsme k ní přišly a pozdravily a představily jsme se a já jsem jí říkala, že už jsme se viděly u toho divadla. Trvalo jí to pár sekund, ale vzpomněla si na nás :D Bavily jsme se tak různě, o conu, jejích seriálech a filmech, o tom, že ji nestalkujem :D Myslim, že dobrejch pět minut jsme u ní určitě strávily. Je opravdu moc milá. Děkovala nám, že jsme přijely. Určitě jsem na nějaký věci zapomněla, ale aspoň si pamatuju, jak byla skvělá. Při focení se nějak vrtěla, takže nás fotograf fotil dvakrát a nakonec jsem dostala obě fotky. Ještě že tak, protože první mi dali tu, která se moc nepovedla :D Ta druhá je mnohem lepší.

photo jaacute a myanna buring 2 vodoznak_zpsv8vfnhk3.jpg photo jaacute a myanna buring 1 vodoznak_zpsssqigzfx.jpg


Dalším důvodem, proč jsem chtěla na con jet, byli herci z Harryho Pottera. Šly jsme k Jessie Cave, která si zahrála Levanduli. Měla jsem už její autogram od někoho, ale stála jen 10 liber, ta jsem si nechala podepsat jak plakát, tak fotku. Byla milá, ale děsně ostýchavá, což mě nepřestává u herců, komiků a umělců jako je ona fascinovat. A taky má zajímavý módní styl. Mně je to fuk, co kdo nosí, ale nepřehlédnete jí :) Každopádně byla sympatická a obdivovala jsem, že přišla, i když neměla dlouho po porodu. U focení chudák jen tak stála a nevěděla, co dělat, mi bylo pomalu blbý se jí i dotknout, tak jsem se vedle ní jen tak postavila. Ale nevypadá to zle :)

photo jaacute a jessie cave vodoznak_zpsv5xkkgsw.jpg photo jessie cave_zpsrkh7o8yw.jpg plakát níže

Druhým z HP herců byl Jeff Rawle alias Amos Diggory. Toho jsem potkala před pár lety, ale tehdá mi nezbyly peníze na nic pro sebe. Brala jsem podpis jen na plakát, poštou na fotce jsem ho už měla. A u stolku jsem se s nim i vyfotila.

photo jaacute a jeff rawle vodoznak_zpscgxp9ojg.jpg photo HP20poster20july202015_zpsol9ccquz.jpg (podpis Jeffa je vlevo dole, není tu moc vidět, Jessie je nad H)

Hřebem dne bylo setkání s Rayem Parkem. Po tom, co mi jednou utekl a dvakrát zrušil něco, kam jsem měla jet, jsem nevěřila, že ho potkávám :D Už byl jak Craig :D No ale potkala jsem ho :) Nejdřív jsem se s ním šla fotit. Vzala jsem si schválně tričko s Dark Lords, jelikož i on byl ve Star Wars na Temné straně síly jako Darth Maul. Znám ho i z X-Menů, ale prostě Star Wars. On dělá na všech fotkách thumbs up a já nechtěla, takže tam nakonec vypadám jako divná veverka :D Ale zas jsem si s jedním klukem u rozdávání fotek zafangirlovala o tričku, že ho má taky.

photo jaacute a ray park shoot vodoznak_zpsmvcy3afc.jpg

U autogramů byl úplně boží. Vykecával ses s lidma a byl vtipnej. Za boha si nezvpomenu, co jsme si povídali :D Asi to nebylo důležitý, ale rozhodně jsme si pokecali chvíli. Mám ten dojem, že něc točil v Praze a u toho jsme chvíli zůstali. G.I Joe? Nevim. Požádala jsem ho i o fotku u stolku, terá je super (aspoň že tak :D) a když jsem mu řekla, že se ten shoot moc nepovedl, ptal se mě, jestli chci reshoot, že klidně, že mu to nedělá problém. Já říkala, že v pohodě, ale bylo to milé :)

photo jaacute a ray park vodoznak_zpsohnqmyf3.jpg photo ray park_zpswmif4vfz.jpg

Později jsem ve skupině na FB našla video, když k večeru předváděl triky se světelným mečem - snad vám to půjde spustit: video. V neděli jsem pak byla i na jeho talku, k tomu se dostanu.

Neděle

Dopoledne jsme strávily v Doctor Who Experience, což bylo naprosto boží. Totílní nerd-out :D Škoda, že Dany nebylo dobře, ale já si to moc užila. Hlavně tu první část, tu experience. Jako ti Dalekové byli děsiví, a hejbající se vnitřek Tardis. No super. A mám fotku v Tardis, která se fotila opravdu uvnitř :D

photo 10861094_10205867644032028_5735480766741284229_o_zpswo1binsi.jpg

Odpoledne jsem teda šla zpátky na con, v podstatě jen kvůli dvě hercům z Doctora Who. Jedním z nich byla Camille Coduri, která si zahrála matku Rose. Byla moc milá, neměla tam moc lidí, tak jsem se k ní dostala hned. Souhlasila i s fotkou, což byl vlastně důvod, proč jsem platila za autogram, přestože jsem ho měla už poštou :D

photo camille coduri ip_zpsuj7anolo.jpg photo jaacute a camille coduri vodoznak_zpsdqcbts9f.jpg

Druhým DW hostem byl Samuel Anderson, který hrál v osmé řadě Dannyho Pinka. Já náhodou měla jeho postavu ráda, i když někeří ne. Samuel byl super, veselej. Přede mnou si tam nějakej chlap dával podepsat snad padesát bílých kartiček. Někde v půlce ho stopli a že mám jít na řadu já. Pochvalila jsem mu klobouček :D A říkala jsem mu, že mi přišlo, že se ta řada zlepšila, co se tam objevil, což ho potěšilo. Na shoot s ním jsem musela odbíhat z poloviny panelu Raye, bylo nás tam jen pár na focení, takže to byla rychlovka. Sympaťák to je.

photo samuel anderson_zpscsh8vpjj.jpg photo jaacute a samuel anderson vodoznak_zpslrihkguh.jpg

Ještě jsem teda šla na panel Raye Parka. Ten mě hrozně bavil, strašně se mi líbilo, jak zapáleně mluvil o tom, jak miluje bojový umění, že by si chtěl zahrát s Jackiem Chanem a Jetem Li a v Expendables, a jak měl rád Star Wars už jako malej a že teď pořád nemůže uvěřit tomu, že tam byl, že k tomu vede i svoje děti, jak ke sci-fi, tak k bojovýmu umění. A taky jsem nevěděla, že je původem Brit, na tom panelu byl slyšet jeho původní akcent, který popustil, to bylo zvláštní. Taky jsem se dověděla, že ve Star Wars ho někdo namluvil. Asi neměl dost výhružnej hlas :D

To pak bylo myslím vše, ještě sjem si tam pokecala s mou novou známou, co prodává autogramy, myslím, že krom autogramů jsem tentorát nic nekupovala, ale můžu se mýlit, kdo si to má pamatovat :D Tento víkend je opět con v Cardiffu, ale už bych to nesrovnala s RingConem.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Janiss Janiss | Web | 25. října 2015 v 14:18 | Reagovat

:D divná veverka jo to mě dostalo :D:D

2 Otto Otto | Web | 2. listopadu 2015 v 16:48 | Reagovat

Tiež mám naplánované,že tam raz vyrazím,lebo je tam aj veľa hercov z GOT-u,ktorí mi chýbajú.K autogramom gratulujem.

3 Seamus Seamus | E-mail | Web | 3. listopadu 2015 v 15:19 | Reagovat

S tou Jessie je to veľmi zaujímavé, nepovedal by som, že je až tak hanblivá :-) Tak či onak, skvelá foto ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama