Divadla v Londýně - březen 2015: část II + premiéra Cinderella

30. září 2015 v 16:27 | Sammy McKay |  Autogramy osobně a story ze setkání
Tak pokračujeme s londýnským březnovým výletem :) Po tom, co jsme hned první den potkaly dva nejvíc chtěné, jsme si další den pospaly a šly jsme pak až někdy po poledni k divadlu Wyndham's, kde jsem chtěla hlavně já potkat Marka Stronga, jednoho z mých nej herců. Sice jsme musely čekat trochu dýl, protože hra začínala později, než jsem myslela, ale nakonec se Mark objevil. Nejdřív se věnoval pár dalším lidem, co tam čekali, a pak jsme přišly na řadu my. Ptal se mě, jestli jsme vidělu tu hru (A View From the Bridge), jsem říkala, že ne, ale že bych fakt chtěla, protoře by mi to pomohlo s mou drama class (off topic: což je fakt na prd, protože já se ptala na lístky, ale neměli na dny, který by se mi to hodilo, a pak jsem z toho předmětu dostala mou jedinou trjku za 3 roky a kdybych tu hru viděla, možná, že bych se tomu vyhnula). Každopádně mám ale věnovanou fotku a fotku s ním, za což jsem fakt ráda, a byl velmi milý :)

photo jaacute a mark strong vodoznak_zpse6dycufh.jpg photo mark strong ip_zps8muhx87u.jpg

Odpoledne jsme šly po nákupech odchytnout Rufuse Sewella před večefrním představením v divadle Donmar Warehouse. Poměně jsme tam mrzly, čekaly jsme tam asi hodinu. Pak koneně přišel, měl klobouk, takže jsem ho z dálky pomalu ani nepoznala. Byly jsme jediné, kd otam čekal, a jak nás viděl, usmál se a šel hned k nám a že je ready se nám věnovat, to bylo milé :D Bylo vidět, co chceme, měla jsem v ruce desky a fixy. Bavil se s náma, ptal se nás, odkud jsme, vzpomínal na české pivo a filmy, co u nás točil (Příběh rytíře a Tristan a Isolda mě teď napadá). Velmi ochotně se nám podepsal a vyfotil se s námi, Dany mu u toho držela kelímek s kafem, který jí dal :D když se fotil se mnou, smál se, že jsem ho vlasama lechtala v nose, bylo totiž poměrně větrno. Bylo to všehovšudy moc super setkání s moc milým člověkem. A mám konečně věnovaný podpis, když jsem mu psala, přišel mi nevěnovaný.

photo jaacute a rufus sewell vodoznak_zpsnzkwinub.jpg photo rufus sewell 2_zpsxm0jg5yx.jpg

Večer jsem vyrazila do města napřed, protože jsem chtěla potkat Juliana Ovendena po večerním představením. Měla jsem zpoždění, jsem tam pomalu doběhla těsně před koncem (teď honem nevím, co to bylo za divadlo, někde na Shaftesbury Ave to bylo) a do deseti minut vyšel Julian. Měl poměrně naspěch, podepsal se chlápkovi, co tam čekal už přede mnou, pak mně, musela jsem ho ještě extra požádat o věnování, poděkovala jsem a on, že není zač, a už si nandaval helmu a sedal na motorku. To bylo rychlé, ale tak chápu, že herci mají i jiný program :)

photo julian ovenden_zpsxzdgkuru.jpg

Pak jsem si to zamířila k divadlu, kde hrála Tamsin Greig (u Embankmentu někde) a kde už čekala Dany. Čekaly jsem docela dlouho, na to, že jsme čekaly po hře, nejmíň půl hodiny. Tamsin nakonec vyšla a čekaly jsme tam na ni v podstatě jen my, tak se nám chvíli věnovala, já si nechala podepsat fotku a Dany se i fotila, já nemusela. Tamsin byla milá, ale unavená, tak jsme ji nezdržovaly.

photo tamsin greig_zpsxipw2vfr.jpg

Další den nás čekala premiéra filmu Conderella. Nebudu se o tom moc rozepisovat, bylo to poměrně zklamání, blbá organizace, čekaly jsme ve frontě na Leicester sq aspoň dvě hodiny, dali nám čísla na ruku, já měla něco kolem 170, což se zdálo v pohodě, jenže pak když nás pustili za barikády, tak organizace selhala a my skončily někde na okraji, kam ve finále nikdo skoro nepřišel a ani jsme nic neviděly. Taky nám byla dost kosa. Na premiéru přišlo hodně herců, několik jsme jich viděli, ale vyloženě k nám přišel jen jeden, a to Richard Madden, který se naštěstí podepsal nám oběma a Dany s ním ještě ukořistila fotku, tkaže to úplně zbytečný nebylo. Škosa, že ta Helena Bonham Carter podepisovala jen naproti (mimochodem pro lidi, co měli vyšší čísla než my). Už zas dlouho na žádnou premiéru nepůjdu :D

photo richard madden_zpsurtkqhnp.jpg


Večer jsme jely k Hampstrad Theatre, které je mimo centurm, potkat Zoe Wanamaker. Já ji chtěla na HP plakát, protože jinak už ji mám poštou. Divadlo nemělo stage door, takže jsme velmi nenápadně čekaly v lobby nebo baru a natušily, odkud vyleze :D Naštěstí tam čekal ještě jeden chlap, který si jí myslím všimnul první a šel k ní. Zoe byla s nějakými lidmi, tak mi přišlo blbý ji otravovat, ale když už s ní mluvil ten chlápek, tak jsme se přidaly. Vypadala šokovaně, že po ní chci podepsat plakát. Třeba zapomněla, že v tom hrála :D Akorát se mě zeptala na jméno a věnovala mi podpis přes půl plakátu, z čehož nejsem moc nadšená, ale tak mám to jako zaštiťující věnování za všechny ostatní :D Společné fotky se nehodily. Její mega podpis je ten nahoře :D

photo HP20poster20july202015_zpsol9ccquz.jpg


Pak jsme ještě honem letěly k National Theatre, abychom zkusily potkat Ralpha Fiennese po večerním představení. Čekaly jsme a čekaly, ale Ralph nikde, ani Indira Varma, se kterou tam hrál. Což o to, ne, že by nikdo nevylezl. Zčistajasna koukám, že ze stage door vyšel nečekaně Ben Kigsley. Než jsem ale stačila cokoliv udělat, šel pryč na druhou stranu. Ještě vyšel jeden herec, kterého jsem viděla v jedné minisérii, ale jméno jsem neznala, ten tam chvíli postával, ale bylo mi blbý si o něco říct, když ani nevím, jak se jmenuje. Long story short, čekaly jsem skoro do půlnoci, ale Ralph ani Indira se neobjevili.

Další den jsme měly jet večer do Cardiffu, přes den se nic nehrálo, tak jsme akorát šly zkusit Ralpha ještě jednou před hrou, ale ani jsme ho nezahlédly. Bůhví, kudy nebo kdy dovnitř chodil. Po víkendu, když jsme se ještě na poslední noc vracely do Londýna, šla Dany na koncert a já chtěla ještě lovit. Nejdřív jsem šla k Young Vic kvůliu Juliet Stevenson, ale pak jsem si uvědomila, že hra skoničla dva dny předtím. Pak jsem ještě zkusila na třetí pokus Ralpha po hře, ale ani on, ani Indira, prostě nevyšli. Tak ten výlet skončil poněkud nevesele, ale myslím, že jeho průběh byl více než vynikající :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jája Jája | Web | 30. září 2015 v 17:18 | Reagovat

Rufus je skvělý herec a ta story jak se s váma fotil mě pobavila :-D je vidět, že ochotní herci ještě jsou. A dobře, že se ti povedlo sehnat další podpis na plakát HP. Myslím, že byla šokovaná z toho, kolik už na tom plakátě těch podpisů máš :D

2 Darina Darina | Web | 30. září 2015 v 18:37 | Reagovat

Rada čitam Vaše zážitky z Londýna, vždy mi to pripomenie moje chvíle, ktoré som strávila ja čakaním na podpisy,
pekné autogramy.

3 Otto Otto | Web | 30. září 2015 v 23:04 | Reagovat

Pekné zážitky a "ulovené" autogramy.  Pripomína mi to moje postávanie pred divadlami a tiež som sklamaný z neúspechu,keď herec odíde iným vchodom.K autogramom gratulujem. :-)

4 MáriaTN MáriaTN | Web | 1. října 2015 v 18:35 | Reagovat

Pekné zážitky aj autogramy - gratulujem.
Tiež si pospomínam na moje zážitky z Londýna. M. Strong urobil aj na mňa super dojem, veľký sympaťák. Tiež mi bolo ľúto, že sa nedarilo stretnúť R. Fienneho. ;-)

5 Redhead Redhead | Web | 2. října 2015 v 10:25 | Reagovat

Tak já jsem Ralpha viděla v Benátkách několikrát, dokonce stál asi metr ode mne, ale stejně podpis nemám. Byl tajemný jako hrad v Karpatech :-) Působí na mě jako těžký introvert, takový plachý, ale na červeném koberci to rozbalil, tam dokonce i tancoval :-D No každopádně nepodepsané fotky nevyhodím, snad ho ještě někdy potkám. A díky za pěkný článek ;-)

6 Janiss Janiss | Web | 2. října 2015 v 18:57 | Reagovat

no ta Zoe to je trubka :D
jinak teda Rufus je dost vysoký, to bych neřekla do něho

7 Lucie Lucie | Web | 5. října 2015 v 18:11 | Reagovat

Tyhle tvé články jsou mé oblíbené čtivo. Nádherné zážitky. Hlavně ten Mark Strong :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama