Divadla v Londýně - březen 2015: část I

25. srpna 2015 v 20:53 | Sammy McKay |  Autogramy osobně a story ze setkání
V březnu jsme se s Dany vydaly na tour po UK, tedy na týdenní výlet do Londýna lovit u divadel a pak do Cardiffu na con, krom dalších činností (jako Doctor Who Experience nebo koncert skupiny, co má ráda Dany). Anyway, v divadlech byli tou dobou jedni z mých nejoblíbenějších herců vůbec, jmenovitě James McAvoy, Arthur Darvill, Mark Strong, Rufus Sewell, a další, jako Ralph Fiennes, Julian Ovenden, Tamsin Greig, Zoe Wanamaker atd. Nebudu vás napínat, ti hlavní nám vyšli! Teďka sepíšu první den, v dalším článku pak druhý a zbytek (hlavně neúspěchy :D)

Přijela jsem busem do Londýna jako vždy, Dany už na mě čekala. Bus měl zpoždění, proto jsem si nejela dát kufr do hotelu, ale nechala jsem si ho v úschovně na Victorii a hned jsme letěly k Národnímu divadlu zkusit potkat Arthura Darvilla před odpoledním představením. Od Arthura jsem měla už asi 5 podpisů, ale žádný s věnováním, navíc jsem ho chtěla potkat. Čekaly jsme spolu asi s dalšíma třema lidma jen asi půl hodiny, než jsem si všimla, že Arthur přichází. Nejdřív se věnoval těm ostatním a pak nám. Byl boží. Strašně milej a ochotnej. Podepsal nám fotky, sranda byla, když Dany spelovala svoje jméno (jen jedno L!) a já pak Arthura rozesmála, když jsem mu oznámla, že jsem mu to usnadnila cedulkou se jménem :) Samozřejmě se s náma i vyfotil. Když odešel, chytly jsme fangirl záchvat :D Skoro jak tehdy u Ruperta. Aww, byl skvělej. Usmívaly jsme se pak celý odpoledne :D

photo jaacute a arthur darvill vodoznak_zps1yqx7eah.jpg photo arthur darvill.._zpsgr4k3r04.jpg

Pak jsme letěly zpátky na Victorii, abych si mohla vyzdevnout kufr, než mi vyprší dvouhodinová lhůta, odky už to bylo drahý. No, bylo to těsný. Šly jsme chvíli na hotel a pak jsme chtěly před večerním představením odchytnout Jamese McAvoye. U stage door ale už nikdo nečekal, tak jsem si řekly, že jdem asi pozdě a už je uvnitř. Vrátily jsme se zpátly večer kolem devátý, nevěděly jsme, jak moc tam bude fronta, takže radši dřív než pozdějc. Byla tam jen jedna holka, ale pak šla pryč. O půl desátý dali ven ceduli, že James dnes bude podepisovat. Tohle by to měli dělat všude :) Postupně přicházeli další a další lidi, až za náma vytvořili jakousi frontu. Což bylo zřejmě dost neobvyklé, protože všichni, co pak vycházeli ze stage door, se divili, jak je to tam ukázněný :D Když vyšel James, jal se podepisovat hezky postupně. Byly jsme asi třetí na řadě, podepsal se nám oběma, ale nevěnoval, i když jsme měla na fotce nalepený jméno. Ale aspoň se fotil. Když jsem měla vyfotit Dany, z nějakýho záhadnýho důvodu mi vzal mobil z ruky a vyfotil selfie sám :D Když jsem se měla fotit já, nechal Dany, ať nás vyfotí. Pche :D Dany si ze mě dělala srandu, že vycítil, že nedělám hezký fotky :P Ale co vám budu povídat, mám fotku s Jamesem McAvoyem a osobní autogram!! Ještě jsme pak šly do fronty na konec znovu, protože jsme dávaly podepsat fotky kamarádkám a on podepisoval jen jednu na osobu.

photo jaacute a james mcavoy vodoznak_zpsuhgkhbfj.jpg photo james mcavoy ip_zps8a6moljo.jpg


Nemohly jsme uvěřit, že se nám hned první den povedlo potkat vlastně dva lidi, co jsme chtěli nejvíc. Zimní lovení s Dany mi přeje :D Nemůžu uvěřit tomu, že jsme potkaly Jamese ještě teď!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Janiss Janiss | Web | 27. srpna 2015 v 15:27 | Reagovat

jo fotku s Jamesem ti mega závidím, já chcu taky fotku z profesorem X:D

2 Anne Anne | Web | 30. srpna 2015 v 15:20 | Reagovat

wow :O.. závidím oba dva :D

3 Veronika Veronika | E-mail | Web | 1. února 2018 v 22:23 | Reagovat

aww za jamesem jsem chodila často :D hrozně mi chybí v divadle, snad letos už konečně XD slíbil mi to už 2017

4 Sammy Sammy | E-mail | Web | 4. února 2018 v 1:05 | Reagovat

[3]: No nezlobila bych se :D mám ještě na podpis jednu oblíbenou fotku

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama