Tony Amendola, David Nykl a další na Festivalu Fantazie 2013

5. května 2013 v 10:12 | Sammy McKay |  Autogramiády, premiéry, conventions, festivaly, natáčení apod.
Další příležitostí, jako potkat někoho známého v ČR, se naskytne na konci června a na začátku čevence v Chotěboři. Festival Fantazie jako již tradičně pořádá desetidenní festival pro nadšence, do filmů, seriálů, fantasy, scifi, stolních i počítačových a jiných her atd. Krom přednášek, workshopů a dalšího aktivního programu letos opět přijedou hosté, ti seriáloví, úžasní Tony Amendola a David Nykl. Z dalších např. spisovatel Michael A. Stackpole a scénárista webseriálů Sandeep Parikh. Tony a David jsou na Festivalu ze začátku, druzí dva ke konci. Více informací o datech, místě, cenách atd. najdete na oficiálních stránkách FF nebo na Facebooku.

Tony Amendola je scifi fanouškům znám hlavně jako mistr Bra'tac z Hvězdné brány, ale můžete ho v současnosti vidět třeba ve Oncu Upon a Time, v Continuum, zahrál si i Legendě o Zorrovi atd. Já ho potkala už dvakrát a je hrozně milej.


David Nykl je česko.kanadský herec, který je znám nejvíc známý jako Radek Zelenka ve stargate Atlantis, ale měl i štěk ve Once UPon a Time, Continuum, Sanctuary a dalších seriálech. Je úžasnej, potkala jsem se s ním před třemi lety též na FF a letos ho potkám zas, ale v Anglii.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama