Collectormania Milton Keynes

21. července 2012 v 21:52 | Sammy McKay |  Autogramy osobně a story ze setkání
Konečně jsem se dostala k tomu, abych vám povyprávěla o dalších zážitcích z osobních setkání, mám trošku resty, tři cony a jednu premiéru a už se mi to slušně všechno míchá dohromady, takže možná budu jednotlivé články ještě postupně doplňovat. Zkusím to vzít postupně a vzpomenout si na co nejvíc věcí :)


Collectormania není úplně tak typický con, jako spíše "signing event", tedy něco jako autogramiáda spojená s oficiálním focením, lidmi v maskách a velkým množstvím stánků s nejrůznějším fanouškovským zbožím. Collectormania v anglickém městě Milton Keynes je ještě trošku specifičtější, protože se koná technicky venku, na ochozu místního fotbalového stadionu. Někdy je to výhoda, protože je tam celkem hodně místa, ale zrovna teď mi to moc nevyhovovalo, protože celý víkend byla kosa jako sviňa. Con se konal od pátku do neděle a jako jedna z mála akcí měl vstup zdarma, takže jsem se tam vydala na oba víkendové dny. Bydlela jsem v Londýně, takže jsem každý den jezdila tam a zpět vlakem, ale nebylo to daleko. Od nádraží jezdil i zadarmo speciální bus až ke stadionu, což bylo super.
V sobotu ráno jsem se tedy vypravila do MK, měla jsem dorazit před devátou a chtěla jsem stihnout bus v devět, protože con otvíral taky v devět a já chtěla mít dobrý čísla na virtuální lístky na autogramy, protože čím vyšší číslo dostanete, tím později se u těch více vytížených hostů dostanete na řadu při autogramech, navíc jsem si chtěla ještě koupit photoshoot s Johnem Barrowmanem, který měl začít v půl jedenáctý a bylo mi jasný, že tam na to bude velká fronta, protože ho jako hosta ohlásili až po tom, co uzavřeli objednávky přes internet (aspoň myslím). Nicméně autobus byl už úplně narvanej a proto odjel dřív, takže jsem čekala na další až v půl desátý, kolem tři čtvrtě jsem dorazila a hned šla dovnitř skouknout naprosto děsnou frontu, ale nejdřív jsem musela oběhnout všechny hosty a od všech, kteří mě zajímali, si vzít virtuální lístky. Samozřejmě jsem měla u všech dost vysoká čísla, od 200 až přes 600. Když jsem si vyřídila tohle, šla jsem si stoupnout do té fronty, abych si koupila ten lístek na photoshoot, ale mělo to začít asi za půl hodiny a ta fronta se vůbec nehýbala. Naštěstí ti organizátoři často vyvolávali, že jestli si někdo potřebuje koupit lístky na něco, co začíná za chvíli, tak může jít dopředu. Takže jsem si koupila ten lístek asi tak pět minut před tím shootem a šla rovnou k němu. Měla jsem číslo kolem 390, největší, co jsem kdy na shoot měla (ale třeba na letošní LFCC prodali kolem 800 lístků na fotku s Gillian Anderson, takže moje ještě šlo :D). Čekala jsem ve frontě asi půl hodiny, jako naschvál to nevyvolávali podle čísel, navíc na tom stadioně se špatně tvořila fronta na těch ochozech a byla zima, ale nakonec jsem se nějak dostala dovnitř. Když jsem zahlédla Johna, začala jsem se těšit ještě víc, protože byl úžasnej, všechny jen tak popadl a objal a na všechny se usmíval, já jsem nebyla žádná výjimka, samozřejmě jsem ho objala taky a myslím, že mi pak poděkoval, že jsem přišla, no já musela být zas úplně mimo :D
Photobucket
Ten den jsem neměl mít už žádné fotky, jen jsem chtěla autogramy pro sebe i nějaké kamarádky. Moc si nepamatuju pořadí, ve kterém jsem k těm lidem šla, ale mám pocit, že jsem začala u Calluma Blue, na kterého jsem se obzvlášť těšila, a byl jedním z důvodů, proč jsem na tuhle akci celkem spontánně jela. Neměl tam ani nijak zásadní frontu, což mě překvapilo. Kupodivu jsem byla docela dost nervózní, než jsem k němu došla, a v ruce jsem svírala mobil zapnutý na foťáku, ani nevím, proč, když jsem s ním měla na další den koupený photoshoot. Callum se ukázal jako to největší zlato. Úplně jsem si ho zamilovala. Pozdravili jsme se a on se furt usmíval, byl takový sluníčko, povídala jsem mu, jak jsem ho milovala v Sanctuary. Že ty tři epizody s ním byly nejlepší a že jsem brečela, když umřel, že i když Edward byl hajzlík, byl skvělej, a on vypadal opravdu potěšeně. Pak jsem mu vykládala, že u nás je ale nejvíc známý díky Tudorovcům a Smallville, ptal se mě, odkud jsem, tak jsem mu to pověděla, a pak se mě ptal, v kolik se u nás vysílá Sanctuary, na což jsem mu musela říct, že se to nevysílá :D (teda jo, dávali to na AXN nebo kde, ale to není zrovna kanál dostupný všem), takže se ptal, jestli to teda sleduju online a já že jo, i když jsem teda dodala, že to ve skutečnosti stahuju, ale on vypadal spíš nadšeně, že kvůli seriálu podstupuju takovéhle věci :D Ještě jsem dodala, že Tudorovci i Smallville se u nás vysílají. Ptala jsem se ho, který ze seriálů, co dělal, je jeho nejoblíbenější, a on vzal fotku, kterou jsem si vybrala na podpis, a že tenhle, Dead Like Me. Ten jsem ještě neviděla a taky jsem mu to řekla, a on, že na tom se musím podívat, tak jsem se ptala, o čem to je, a on se tak zasekl, pak se zasmál a oznámil mi, že je to vlastně takový divný :D že záleží na tom, jestli s mi líbí divný seriály, protože to může být "good weird" nebo "bad weird" a pak mi vykládal zhruba o co tam jde a já na to, že je to "good weird" :D a slíbila jsem mu, že se na to podívám (a hodlám to udělat). Pak si všiml foťáku v mé ruce a že jestli se s ním chci vyfotit :) Rozhodně jsem souhlasila :D vyfotil nás člověk sedící vedle něj a já tu fotku úplně miluju, stejně jako jeho :D Byl to jeden z těch nejlepších zážitků z conů, co zatím mám.
PhotobucketPhotobucket
Někdy potom jsem šla za Davidem Bradleym. Neměla pro sebe ani vlastní "kóji" nebo jak to nazvat, kterou měli ti známější hosté, ale seděl normálně u stolu mezi těmi méně známými, což ovšem organizátoři moc nevychytali, protože tam měl enormní frontu bez virtuálních lístků a ti lidi pak už neměli kde stát a způsobovalo to dopravní zácpy. Co čekali, je to skvělý herec a taky z Harryho Pottera :) Bohužel jsem měla jen na jeden autogram od něj, a ač ještě nemám samostatnou fotku, rozhodla jsem se, že si dám podepsat HP plakát, protože o fotku si můžu napsat, o podpis na plakát ne :) Během podepisování jsem mu tam vykládala, jak miluju Harryho Pottera, ještě jsem mu dávala k podpisu HP fotku od kamarádky. Byl strašně milej, pořád se usmíval, na ten podpis se postavil a velmi ochotně souhlasil se společnou fotkou. Jsem moc ráda, že jsem ho mohla potkat.
Photobucket(fotka plakátu až na konci :)
Myslím, že potom jsem šla za Jasonem Momoa, ale jistě vám to neřeknu :D u jeho stolku jsem měla strašnej problém si vybrat mezi všema těma fotkami, a nepomohlo mi, že jsem věděla, že chci fotku ze Stargate, a už vůbec mi nepomohlo, že jsem brala autogramy dalším 3 lidem, z nichž naštěstí pro jednu jsem fotky už měla. Když jsem si konečně vybrala, pokračovala jsem dál až k Jasonovi. Tohle setkání bylo takové normální, moc jsme si toho neřekli, krom pozdravu a tak si nic nevybavuju. Měla jsem od kamarádky na podpis kresbu, kterou chtěla podepsat, a čekala jsem, že k tomu bude mít nějaký komentář, ale ne. Tak jsem se jen dívala, jak to všechno podepisuje, a usmívala se. Myslím, že to částečně i bylo způsobeno tím, jak byl vysokej kolem dvou metrů a namakanej, trošku naháněl hrůzu :D I když se choval velmi mile a všichni z něj byli paf. Photoshoot jsem s ním měla mít až další den a beztak tak měl ceduli, že žádné fotky, tak jsem se ani neptala, rozloučila se a šla.
Photobucket
Další člověk, podle mého, ke komu jsem šla, mohl být Brandon Routh. Vím, že všichni ho žerou kvůli Supermanovi, ale pro mě byl nejlepší ve filmu Scott Pilgrim vs. the World. U fotek jsem se dvojnásobně zasekla, a to jsem vybírala jen pro sebe :D Nechtěla jsem Superman fotku, a fotka ze Scotta Pilgrima byla divná, tak jsem nakonec vybrala takovou, co se tvářila civilně. Ten kluk, co tam u toho seděl, se pokoušel se mnou mít nějakou konverzaci, ale když jsem mu ani na druhý pokus díky přízvuku nerozuměla, vzdal to :D Chudák, byl pěknej :D U Brandona jsem měla tu smůlu, že přede mnou byli lidi s nějakým malým klukem, očividně fanouškem Supermana, malý děti člověk nikdy nepřekoná. Měl tam ceduli se zákazem společných fotek, ale tomu klukovi to dovolili. Když jsem přišla na řadu já, myslím, že jsme si vyměnili zdvořilostní konverzaci typu "Ahoj, jak se máš, užíváš si con" atd, ale bylo to milé. Požádala jsem ho, jestli bych si mohla vyfotit jen jeho, což se mohlo, a vznikla z toho úžasná fotka, má na ní skvělý výraz :D Chtěla jsem mu říct něco světoborného, jako že mám ráda Scotta Pilgrima, ale myslím, že na to nějak nedošlo. Mrzelo mě ale, že jsem nemohla se s ním vyfotit, protože na jeho photoshoot už jsem neměla.
Photobucket
Pro autogram jsem šla i k Jeffu Rawlemu, žel ne pro sebe, ač jsem chtěla, ale peníze, které měly původně být na něj, jsem chtěla dát na Karen Gillan. Chtěla jsem mu dát podepsat HP plakát, ale tak jindy, místo toho jsem dala podepsat kamarádce její HP fotku. Bylo mi to ale líto, jeho scéna v Ohnivém poháru, po tom, co Amos Diggory zjistí, že je Cedric mrtvý, mi rve vždycky srdce. Nicméně jsem mu aspoň řekla o mé lásce k HP a opět byl moc milý.
Byla jsem ráda, že dvě kamarádky chtěly i podpis Seana Astina, u kterého jsem se rozhodla, že za podpis platit nebudu, když už ho mám poštou a je prokazatelně pravý, ale chtěla jsem se s ním setkat a vidina jen photoshootu mi nestačila :D Sean byl úžasný a okouzlující, i když měl velkou frontu, s lidmi se fotil, žertoval a smál se. Nějak si nepamatuju, o čem jsme se spolu bavili, myslím, že jsme se ještě oba smáli lidem, co u něj byli přede mnou nebo tak :D Fotku u stolku jsem s ním nemusela mít, ale chtěla jsem si vyfotit jen jeho, tak jsem ho požádala a on mi tam hodil naprosto výbornou pózu :D pak jsem mu říkala, že s ním mám další den photoshoot, jako důvod, proč fotím jen jeho, a on že musíme udělat nějakou pózu, tak jsem mu řekla, že nějakou vymyslím (ve finále se to nestalo, ale neva :D).
Pro autogram jsem si šla samozřejmě i k Johnu Barrowmanovi, na což jsem se těšila. Opět velké dilema u vybírání fotky, ale musím se pochválit, vybrala jsem úchvatnou. John byl strašně aktivní, pořád mluvil a máchal rukama, nemám jedinou ucházející fotku, protože na každý má nějakej obličej. Když jsem k němu přišla já, myslím, že mi podal ruku a uviděl moje jméno a hned mi řekl, že v původním Doctorovi Who byla společnice jménem Romana, na což jsem mu řekla, že vím a že se na to i kvůli tomu chystám podívat, ale že jsem zatím starýho Doctora neviděla, jen novýho. John se na mě usmál a já taky s úsměvem (no spíš s takovým tím happy šklebem :D) se rozloučila a šla. Teprve pár sekund na to mi došlo, že jak jsem z něj byla rozhozená, zapomněla jsem, že jsem měla vzít ještě jeden autogram kamarádce, a už jsem odevzdala svůj virtuální lístek, takže jsem si říkala, co budu dělat. Poflakovala jsem se kolem asi tak půl hodiny (abych nevypadala moc dychtivě, že jdu za Johnem dvakrát za sebou :D) a pak jsem se šla zeptat toho organizátora, jestli bych tam mohla jít znova, a vysvětlila jsem mu, co se mi stalo a on mě tam pustil. Když jsem byla u Johna, on přečetl jméno kamarádky a podívat se na mě a já jen "No, me again." :D A pak jsem mu to na férovku řekla, že jsem z něj byla tak nervózní, až jsem zapomněla na kamarádku, což ho pobavilo. Je to opravdu strašně fajn člověk.
Photobucket
Až ke konci dne jsem mohla jít ke Karen Gillian, měla jsem hodně vysoký číslo. Když jsem se tam konečně dostala, bylo to docela rychlé setkání, ale milé. V té době jsem byla teprve na konci páté série v Doctorovi, tak jsem si vzala fotku z té doby, měli tam fotky i ze šesté série, ale tu já ještě neviděla (teď už jo). Karen byla taky strašně energická a měla naprosto fantastické vlasy, ty jsem jí hrozně záviděla :D Naše setkání proběhlo stylem "hello Romana, how are you atd", ale pořád se usmívala a člověk se prostě nemohl taky neusmívat, ještě jak furt házela vlasama a tak :D Byla skvělá, škoda, že její talk byl placenej, byla bych na něj ráda šla, ale už tak jsem ždímala své zdroje, jen abych si k ní mohla jít pro autogram. Hrozně mě mrzelo, že jsem s ní nemohla mít photoshoot, obzvlášť po tom, co jsem viděla fotky jiných lidí, vypadala tam úžasně a mile.
Photobucket
Na závěr dne jsem šla k Leně Headey, na ni jsem měla vůbec nejvyšší číslo. Její autogram jsem brala jen kamarádkám, tak jsem netušila, co jí budu povídat, protože já sama ji nijak zásadně neznám, ale nakonec to bylo docela fajn, akorát jsem jí oznamovala, ze které země ty moje kámošky jsou, aby viděla, kde všude má fanynky :) Byla moc milá, někde jsem četla, že někdo slyšel, že někomu říká, ať si klidně stahuje Game of Thrones na torrentech, že ona je hlavně ráda, že se na to lidi dívají a že když nemají šanci v televizi, je super, že si dají tu práci si to sehnat jinak. Kdyby takhle na to koukal každý :D
Během dne jsem tam ještě kolikrát pozorovala Caitlin Blackwood, jak podepisuje, byla už starší než jak se objevila v Doctorovi, vypadala moc sympaticky, ale už prostě jsem měla vyčerpaný rozpočet. Aspoň jsem ji vyfotila. Finn JOnes, ať je to kdokoli, taky vypadal moc mile :D Taky jsem chtěla využít chvíle, kdy u Ericka Avariho nebyla fronta, a jít se s ním vyfotit, protože na fotku nebyla kvůli velké frontě šance. Přišla jsem k němu a řekla jsem mu, že Hi, a že jsme se viděla na FedConu a že jsem ho chtěla jen pozdravit, nevím, jestli si mě pamatoval, vypadalo to, že jo, ale nevím jistě. Nicméně na žádost o fotku mi řekl, že nemůže, že má photoshoot, ale myslím, že tam ceduli s "no photos" neměl, no nevadí. Pak už jsem musela uvolnit místo fanouškům, co si šli pro autogram, takže jsem se rozloučila a šla.
Další den jsem dorazila opět podobně, zas jsem nestihla bus v devět, tak jsem jela až tím dalším. První photoshoot jsem měla mít až ve čtvrt na dvanáct, takže jsem začala tím, že jsem si šla vzít virtuální lístek od Natalie Teny, která kvůli enormnímu zájmu se od stolku přesouvala zrovna do vlastní kóje.
Pak jsem šla najít Louise Brealey ze Sherlocka, u které jsem čekala, že tam zase tolik lidí mít nebude, a taky že neměla, teda ne že by tam neměla nikoho, to vůbec, ale nebylo těch lidí tolik, aby bylo nutné mít virtuální lístek, takže jsem hned vlezla do té fronty. Už z dálky vypadala velmi příjemně, ona je strašně vtipná na Twitteru, takže jsem čekala, že to bude moc fajn se s ní potkat. Naštěstí tam neměla žádnou ceduli o fotkách, což mě potěšilo. Když jsem k ní přišla, pamatuju si, že jsem jí vykládala, jak je v Sherlockovi úžasná a že mě ta minisérie přivedla konečně k těm knihám, za což vypadala velmi ráda, akorát jsem jí řekla, že mě trochu štve, že v knihách není žádná Molly, což je její postava, a ona na to, že je ráda, že ji do toho seriálu dali, protože je to skvělá postava, a že ji vymyslel Steven Moffat (scénárista) a že ji napsal podle jeho ženy, což je docela zajímavá informace. Myslím, že jsme se pak bavily ještě o něčem, ale nějak si to nemůžu vybavit. Ten den byla ještě větší zima než den předtím a chudák Louise se tam třásla zimou, i když měla mikinu, ale i tak jí to nezabránilo v tom, aby byla k fanouškům milá. Na žádost o fotku reagovala, že jistě, a ještě jsem mohla obejít ten stolek a jít přímo k ní se vyfotit, nemusela jsem se fotit přes stůl. Mobil jsem dala někomu za mnou ve frontě a mám dokonce dvě fotky :)
PhotobucketPhotobucket
Pak jsem šla na první photoshoot dne, s Callumem Blue. Na fotku s ním tam bylo kupodivu docela dost lidí, jako by všichni, kdo se s ním potkali v sobotu, zjistili, jak je úžasný, a na neděli si koupili fotku :D Každopádně já mám zase zážitek, i když jsem se s ním u autogramů viděla a vybavovala den předem, když jsem k němu přišla, tak mě pozdravil s "Oh hello again!" z čehož jsem se málem sesula a celá mimo jsem se divila, že si mě pamatuje (gramatika šla do háje, moje věta zněla "You remember me?!" :D) a on na to "Oh how could I forget!" (jak bych mohl zapomenout), z čehož jsem se málem nevzpamatovala :D To všechno se odehrálo ještě před fotkou, takže není divu, že na té fotce vypadám jako šťastný idiot a on sexy :D Z toho shootu jsem odešla jako v mrákotách a nemohla jsem se ani pořádně oblíknout :D
Photobucket
Hned vzápětí jsem se zařadila do fronty na shoot se Seanem Astinem, který byl hned po tom. Na něj tam bylo mnohem víc lidí než na Calluma, což bylo co říct, ale pořád to nebylo ještě nic. Trošku mě mrzelo, že tam během focení Sean stál jen tak, se sepnutýma rukama, když jsem měla pocit, že den předtím na shootech lidem pokládal ruku na rameno a tak, ale nedala jsem si to zkazit. Když jsem k němu přišla, oznámila jsem mu že vypadá, jak když je mu zima, na což s úsměvem odpověděl, že ne, tak jsem se ho zeptala, jestli mu můžu dát ruku na rameno a on že jasně, takže ta fotka nakonec vypadá pěkně :)
Photobucket
Pak jsem si to namířila k Natalii Teně. Viděla jsem se s ní minulý rok v létě, ale nečekala jsem, že si to bude pamatovat. Nicméně jsem ji pozdravila s "Hello again" a ona se mě zeptala, jestli už jsme se viděli, tak jsem jí řekla, kdy a kde, a ona jakože jo. Pak jsem jí řekla, že jsem z Česka a že jsem slyšela, že má k nám příští měsíc přijet (na Festival Fantazie, co byl na začátku července) a ona úplně ožila, že jo, a že se strašně těší a že miluje Česko a tak (což bylo pak podle zážitků z Chotěboře vidět :D). Dávala jsem jí podepsat HP plakát (samostatný podpis už mám poštou i osobně asi pětkrát :D) a opět se ukázalo, jak je jedinečná, všichni ostatní tam napsali podpis a pod to jméno postavy, a ona prostě jen NTena a spoustu křížků (x = kiss). A ještě by mě zajímalo, proč mají všichni tendenci ty podpisy cpát k sobě, ten plakát je velkej jako kráva, ale všichni se podepisujou kolem jednoho místa :D Ještě jsem brala autogramy jedné na fotku z Game of Thrones. Vážně bych tomu seriálu asi měla dát druhou šanci (první díl mě už jednou po pěti minutách úplně odradil).
Photobucket
Během neděle jsem tam zahlédla dalšího herce z Doctora Who, Seana (Shauna?) Dingwalla, co hrál otce Rose, ale ten mě tam nijak zvlášť nezaujal. Kdo mě zaujal, byli herci z Hunger Games, já ten film viděla a byl super, ale knihy jsou naprosto úžasný, víc než film (málokdy je to jinak), takže mě herci jako takoví z toho filmu nijak neberou (krom těch hlavních tří a pár dalších), ale fascinovalo mě, jak ti dva, Dario Okenyi a Amandla Sternberg, byli milí a ochotní. Pokaždý, když jsem k nim přišla, se usmívali nebo s fanoušky mluvili, a jelikož u stolků seděli vedle sebe, tak se často s lidmi fotili dohromady, bylo to strašně roztomilý, oni oba hráli splátce jedenáctého kraje a vypadali podobně jako v tom filmu, Amandla malá a roztomilá, Dario obří a namakanej (až na to, že ten úsměv byl mimo charakter :D). Byl to moc fajn zážitek je pozorovat.
Později jsem si šla pro fotky s Callumem a Seanem a rovnou jsem vyplnila formulář na poslání fotky s Jasonem Momoa, protože jsem hned po jeho shootu musela letět, abych stihla letadlo (musela jsem busem na nádraží, vlakem do Londýna, pak metrem na Baker Street, tam na autobus na letiště…), takže jsem to udělala radši hned předem. Naštěstí jsem pak měla už vše vyřízené, takže jsem u toho místa, kde se fotilo, čekala skoro hodinu předem a tak jsem se dostala na začátek fronty, což jsem potřebovala. Ta fronta byla ve finále velmi dlouhá, a musím říct, že Jason vypadá velmi impozantně, když jde, a vtipný bylo, jak přicházel, tak se z té fronty ozvalo takové sborové "oooo" :D I když byla strašná kosa, vítr a mokro a já měla na sobě (doslova) všechno oblečení, které jsem měla sebou, krom pyžama a jedněch kalhot (pro představu, dvě trička s krátkým rukávem, jedno s dlouhým, dvě mikiny a ještě bundu) měla jsem na těch shootech už vyzkoušenej pohyb, jak ze sebe najednou skoro všechno sundat, abych na té fotce nevypadala jako eskymák :D fotka proběhla ok, akorát jsme se pozdravili a tak, nic zvláštního. Bylo zvláštní, že se pořád hodně usmíval, já ho znám jen z rolí, kde se pořád mračí :D
Photobucket
Pak jsem se hned za běhu pokoušela opět oblíct a sebrat si svoje saky paky (batoh, taška, plakát) a zrovna se se mnou začal bavit jeden z těch organizátorů, oni si fakt uměj vybrat chvíli. Nakonec jsem teda rychle vypadla a to jste měli vidět ten úprk :D Bylo to zvláštní, odcházet z conu takhle brzo, asi dvě a půl hodiny před koncem, a ještě bez jedné fotky. Ale musela jsem. Naštěstí jsem nakonec stihla všechno, jak jsem chtěla, a během letu jsem se pak uklidňovala vším, co jsem si z conu přivezla :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Janiss Janiss | Web | 21. července 2012 v 22:43 | Reagovat

a já vůbec nevěděla, kdes to byla a odkud že máš ty fotky :D

2 Eni SB Eni SB | Web | 22. července 2012 v 10:57 | Reagovat

Skvělé jako vždy :) A hlavně Callum :-*, úplné zlatíčko!

3 greatlee greatlee | Web | 22. července 2012 v 11:40 | Reagovat

Díky, právě jsem dočetla poslední půjčenou knížku a trochu jsem si zoufala, že nemám co číst :D
Áááááá Johna ti neskutečně závidím! Samozřejmě všechny fotky a podpisy jsou naprosto úžasný a vůbec, jsem čím dál naštvanější, že nemám odvahu se někam vypakovat sama 8-O
Těším se na další reporty!

4 Black Black | Web | 22. července 2012 v 13:20 | Reagovat

Eh, eh..sakra, píšeš tak vyčerpávající reporty, že nemám co dodat, na co zeptat, co okomentovat, protože všechno je úúúúžasné a Sean Austin je naprosto nejlepší:D

5 petulah petulah | Web | 22. července 2012 v 15:37 | Reagovat

ráda jsem si početla a těším se na další zážitky :-)

6 Liz Liz | 22. července 2012 v 20:23 | Reagovat

Áá já ti tak závidím, že jsi potkala Amandlu :( :)

7 Celine Celine | Web | 23. července 2012 v 18:00 | Reagovat

Paráda! Závidím ti naprosto všechno :D Velká gratulace :-)

8 Janiss Janiss | Web | 24. července 2012 v 16:06 | Reagovat

Všechno nejlepší k narozeninám(4místo):D

9 Lucie Juliá Lucie Juliá | Web | 24. července 2012 v 18:49 | Reagovat

Jasně, můžeš si mě přidat B-). To je otázka... :D

10 Redhead Redhead | Web | 25. července 2012 v 8:37 | Reagovat

Pořád se sem chodím dívat na fotky s Johnem a Jasonem ;-) Ta závis to je protivná vlastnost, ale nemůžu si pomoct :-D Těším se na další články...

11 Kate SB Kate SB | Web | 25. července 2012 v 19:32 | Reagovat

ta póza seana je dokonalá :-D finn jones taky hraje ve hře o trůny, které bys rozhodně měla dát další šanci, těch prvních 5 minut je dost děsivých, ale pak už to je celkem v pohodě ;-) popravdě já bych jasona asi taky měla strach, takový mohutný chlap... :-D jinak gratuluji ke všem získaným autogramům a k fotkám (mimochodem, všude ti to moc sluší)!

12 Susan Susan | E-mail | 14. října 2012 v 20:24 | Reagovat

oooo stretnúť Brandona...môj životný sen...tichá závisť :-D...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama