BLOG SE POZASTAVUJE:(

30. března 2009 v 16:00 | Sammy |  Tento blog

Tak moji milí, mám pro vás velmi smutnou zprávu. Z osobních důvodů a s těžkým srdcem jsem nucena pozastavit činnost tohoto blogu. Můj blog je něco jako moje dítě, takže snad si dokážete představit, jak moc to prožívám, ale nemůžu jinak. Totiž, včera večer jsem prošla řekněme krizí osobnosti, která nemá nic společnýho s mými depkami, které nazývám krizemi, tohle bylo něco mnohem vážnějšího. Uvědomila jsem si, že musim vzít život do vlastních rukou, uvědomila jsem si, že si musím ujasnit priority a zbavit se závislostí, trénovat si vůli a snažit se dospět přiměřeně svému věku. Spolu s títmto blogem pozastavím na čas i svou činnost na Fanmailu a zárověň na stejnou dobu přestanu úplně sbírat podpisy. Tenhle koníček se mi totiž začal stávat prokletím, byla jsem jak na něm, tak na tomhle blogu závislá, a taky to začalo ohrožovat moji finanční situaci. Neskončila jsem napořád, jen na pár měsíců, ale přesně těhle pár měsíců potřebuju k seberealizaci. Je to prostě druh očistce. Zjistila jsem, že mám moc málo skutečných přátel, protože jsem se moc spoléhala na svou oblíbenost tady na internetu a zapomněla jsem žít skutečný život. Doufám, že tato pauza prověří i to, kdo z mých virtuálních přátel mi může být i přítelem skutečným. Potřebuju přátele, abych se úplně nezhroutila. Potřebuju čas, abych dosáhla svých cílů, a ten nezískám, nevzdám-li se něčeho, na čem mi sice moc záleží, ale bere mi to tolik času a energie, že už to dál nejde. Mám jenom dva měsíce do zkoušek, na které se musim naučit, potřebuju si najít práci, musim si udělat řidíčák. Také už mě nebaví být sama, takže musim dospět, abych byla někomu rovnocennou partnerkou. Včera večer, když jsem udělala tohle rozhodnutí, jsem si myslela, že to nepřežiju bez svého blogu, a půl večera jsem probrečela, a i teď se už málem hledám kapesník, jenže já prostě musim od základů svůj život překopat. Mšla jsem to udělat už dávno, nechala jsem to zajít moc do extrému. Vím, že melu pátý přes devátý, píšu to, co mi zrovna přijde na mysl, takže se v tom asi moc nevyznáte, ale to důležité pochopíte a někteří z vás, kteří jsou zasvěcení, pochopí víc. Hlavně prosím vemte na vědomí, že je mi to moc a moc líto, ale já už dál nemůžu. BLOG BUDE POZASTAVEN MINIMÁLNĚ DO PŮLKY ČERVNA. Pak se vrátím, slibuju. A doufám, že jako nový člověk s ujasněnými cíly, jasnou myslí a novým elánem do mého milovaného hobby.

PS: K tomuto článku jsem záměrně nepovolila komentáře, je to pro mě už tak dost těžké a nemůžu prostě číst, jak je vám to líto, na to nemám. Doufám, že to pochopíte.

Edit: Rozhodla jsem se, že na Fanmailu činnost neukončím, jen omezím, takže mě tam čas od času uvidíte:) A nejsem narušená ani nevyrovananá, jak se může z tohoto článku zdát, to se nebojte:) Takže psát mi normálně můžete;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama