Kam co přijde aneb Co znamenají jednotlivé sekce

11. října 2008 v 15:11 | Sammy |  .:FÓRUM:.
Tak jo, hodně z vás má problém vyznat se na Fanmail.biz, co kam psát a co kam patří, tak tady je návod: klik na CČRequest a Celebrity Address

Tato sekce slpuží k tomu, když nemůžete v databázi najít nějakou adresu někoho, komu chcete napsat, tady můžete požádat o její nalezení. Důležité: vždycky jedřív prohledejte databázi, ať se neptáte na někoho, kdo už tam je. Pravidla taky říkají, že člověk má povinnost tu adresu, co mu nějdo najde pak vyzkoušet, ale tím se podle mě nikdo neřídí a já taky ne, takže to je podle mě jedno:)
  • podsekce: Not Found
Sem nic nepište, to je pro ty, co mají na starosti hledání adres a žádnou adresu pro nějakého člověka nenašli, tudíž ho klasifikovali jako nenalezitelného a napsali ho sem...

Feedback

Sem piště vaše úspěchy a neúspěchy s nějakou adresou, pokud vám dojde nějaký autogram nebo tak, tak to napište sem, spolu s adresou, daty odeslání a obdržení, s tím, co jste poslali a obdrželi a samozřejmě se scanama, je-li to možné. Návod, jak tam vložit obrázek, tu mám taky, v této rubrice:)

  • podsekce: Via Venue Feedback
Sem pište vaše úspěchy via venue což znamená úspěchy získané přes adresy natáčení, přes divadla, přes koncerty a podobně, ne přes adresy v databázi.Je tam taky seznam lidí podepisujících via venue a taky seznam koncertních hal, o kterých je známo, že předají poštu umělcům u nich vystupujících.

Is This Address Still Up-To-Date?

V této sekci se můžete zeptat na nějakou adresu, jestli ještě platí, pokud si nejste jistí, např. pokud poslední autogram došel před třemi roky a pak nic a vy to chcete zkusit, tak se můžete tady zeptat, jestli pořád ta adresa platí, jestli ne, Admin tam většinou dá novou, aktuální. Důležité: Jen jednu adresa na zkontrolování denně.

Studio Fan Mail / Celebrity Merchandise

V této části najdete seznam a emaily lidí posílají preprinty přes Studio Fan Mail a sem taky hlašte vaše úspěchy s nějakým emailem od Studia Fan Mail, ne v sekci Feedback (ale ostatní emailové úspěchy, ne SFM, hlašte ve Feedback sekci).

Add / Update An Address

Zde můžete napsat, pokud jste pro nějakého člověka našli novou, aktuálnější adresu nebo chcete aktualizovat nějakou adresu už v databázi (jakože třeba se ta agentura přestěhovala a má jinou ulici v adrese apod.)

Cast Addresses

V téhle části jsou herci roztříděni podle seriálů, ve kterých hrají, buď na každého jednotlivě, nebo, pokud se pořád točí, jednotná adresa na všechny členy obsazení. Sem můžete taky přidat vlastní seznam, pokud tam ještě neni, pokud znáte nějakou adresu na nějaký seriál a tak.

Autograph Collecting Discussion

Je něco okolo autogramů, o čem byste si chtěli podiskutovat nebo chcete zjistit něčí názor na něco, co obvykle u autogramů děláte vy nebo prostě chcete znát něčí názor na něco ohledně autogramů, prostě diskutovat, tak pište sem. Jsou tam taky seznamy lidí, co nepodepisujou, co posílají je preprinty, potom sekce Co jste dnes poslali, Máte stránku oautogramech apod. Pozor: Neptat se tu o pomoc s něčím, o radu, od toho je sekce Collecting Help.

Is My Autograph Authentic?

Máte pochybnosti o tom, že je nějaký váš autogram pravýn evíte jestli je to autopen nebo preprint, či máte pochybnosti o tom, že je to secretarial, neváhete se na názor zeptat tady, ale radši před tim hledejte, abyste se neptali po miliontý na nějakýho člověka (např. Keira Knightley nebo Colin Firth jsou častá témata).

Charity Auction

Tohle je sekce pro lidi, co sbírají autogramy pro charitu, co je sbírají proto, aby je mohli prodat a získat peníze na charitu, diskutují o tom tady a píšou sem své úspěchy, Pokud budete někdy charitativně sbírat, tak diskuze a úspěchy do téhle sekce.¨

Has Anyone Had A Success Using This Address?

Chcete někomu napsat, ale u jeho adresy v databázi není žádný záznam o tom, že by někomu něoc přišlo? V téhle sekci se můžete zeptat, jestli někdo měl nějhaký úspěch (či jestli vůbec zkoušel) s touhle a touhle adresou. Nezapomeňte: u méně známých lidí tu adresy patrně ještě nikdo nezkoušel, u mega hvězd to ani nemá cenu - ale není to v žádném případě pravidlo.

Collecting Help

Nevíte si s něčím rady, potřebujete poradit? Kolik známek, jak velké fotky, jakou obálku, jaký papír? Na to všechno se můžete zeptat tady (ale předpokládám, že bude lepší, když se zeptáte mě, mluvim česky:D). Jsou tam rady jak napsat dopis, jak uchovávat autogramy apod.

Forum Ideas

Jestli máte nějaký nápad na zlepšení fóra, nějaký návrh či připomínku, co se vám nelíbí a co by se mělo změnit, sem s ním.

Current And Upcoming Productions

Tohle bývala sekce, kde Chrissy psala adresy na natáčení a do divadel, spolu s přesnými daty platnosti, jenže už dlouho neni aktualizovaná, takže se budtete muset spolíhat na to, co vám řeknou v žádací sekci ˇˇ.˘

Add / Request Via Venue Address

Via venue adresa je adresa na natáčení, na koncert nebo do divadla a podobně. Zde můžete žádat adresu na nějaký film, o kterým víte, že se točí nebo bude točit (rada: koukajte na www.imdb.com a filmy, u kterých je napsáno Filming se točí, a ty, kde je napsaáni Pre-Production, se točit budou. Filmy se statusy Post-Production a Completed se už dotočily, takže na ně adresy nažádejte. Status In Production znamená, že se na něm dělá, ale neznámo, v jaké fázi.). Pokus žádáte adresu na film, tak uvěďte jeho jméno a nejlépe odkaz na něj na IMDb nebo na jiný článek, kde jstze o tom četli (ale v angličtině). Pokud žádáte adresou na někou koncertní halu, uvěďte její jméno aspoň. Pokud nějakou adresu na natáčení nebo do dovadla znáte, můžete ji sem přidat, aspolu s daty platnosti.

In Person Successes

Sem pište vaše úspěchy s autogramama získanýma osobně, nebo jen o setkání s nějakou celebritou, zkušenosti z premiér a festivalů apod. Ale nepište sem o tom, že jste jen byli na něčím koncertě, to neni úspěch, to je normální, naopak kdybyste po tom koncertě toho zpěváka potkali a získali jeho podpis, to už je jiná.

Autographs Fro Sale /Exchange

Zde můžete koupit, prodat nebo vyměnit autogramy, plakáty fotky, známky, cokoli. Pokud chcete, můžete tu od někoho třeba kopit americký známky apod. Dejte si pozor na prodejce nevěrohodné, s malým počtem příspěvků, neuvádějícími fotky, ceny nebo způsob obdržení podpisu. Pokud budete sami něco prodávat, vždy uvádějte cenu, způsob obdržení, pravost podpisu (popř. nepravost) a fotky.

  • podsekce: Wanted
Sem pište, pokud něco sháníte, např. pokud chcete podpis Miley Cyrus, napište sem, kolik byste za něj dali a tak. Nebo sem piště Sháním americké/britskéújakékoli jiné známky, nabízim za ně to a to.

General Discussion

Zde můžete diskutovat o všem možném, co nemá souvislost s autogramama.

  • podsekce: Graphic Shops
Tady můžete v nějakém shopu zažádat o tvorbu avataru nebo blendu do vašeho profilu. Pokud vám někdo něco vyrobí, musíte to u toho potom uvést, čí je to dílo, až to budete používat.

Sports Forum

Nečekaně: diskuze o sportech, klubech, sportovcíh apod. Probírají se tu občas i sportovní autogramy.

Games

Zde můžete hrát interaktivní fórum hry:)

Moderators a Trainee Moderators

Sem nemůžete, protože sem mají přístup jen moderátoři či moderátoři v zácviku. Řeší se tu obvykle různé problémy, co fórum má, uživatelé, co by měli být vykázáni z fóra a takovéhle věci.

Trash

To jsou doslova "odpadky", prostě příspěvky, které byli z f=ora vyhozeny, pro svůj nevhodný nebo kontroverzní obsah a tak.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 pietro pietro | E-mail | Web | 11. října 2008 v 15:58 | Reagovat

Romí dobrý návod :)

2 Black Black | Web | 11. října 2008 v 20:00 | Reagovat

Jééé, supr...to hodně pomůže=oD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama